Zawody w narciarstwie alpejskim dla uczniów szkół podstawowych powiatu mikołowskiego już za nami. Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią 3 marca na stoku Siglany w Wiśle znowu mogliśmy się spotkać. Naszą szkołę w tych zmaganiach sportowych reprezentowali: w kat. 2009 i młodsi- Martyna Machała, Kasia Smołuch, Ola Jedrzejczyk, Kacper Gizdoń i Kamil Roterman, natomiast w kat. 2007-08 przedstawicielami Jedynki byli: Natalia Waligóra, Hania Szostek, Kamil Kopa, Filip Matyka i Konrad Palus.

Pogoda nam dopisała, warunki na stoku były idealne. Nasi zawodnicy w ostatecznej klasyfikacji medalowej zajęli:

II miejsce drużyna dziewcząt (kat. 2009 i młodsze)

II miejsce drużyna chłopców (kat. 2007-2008)

II miejsce idywidualne Konrad Palus (kat. 2007-08 chłopcy)

Serdecznie im gratulujemy! A dla mnie jako opiekuna tej grupy najważniejsze jest to, że w dobrych humorach i bezpiecznie wróciliśmy do domu.

Anna Garczorz