1 września przyjęliśmy do naszej szkolnej społeczności uczniów klasy 1a i 1b. Starsi koledzy z klasy 3a przywitali ich wierszem i piosenką. Była też Dobra Wróżka, która z całą stanowczością przyznała, że nowo przybyłe dzieci to same zuchy, które doskonale wiedzą, co to znaczy być prawdziwym uczniem i mogą być pasowani przez panią dyrektor.

Maja, Amelka, Gabryś i Leon w imieniu swoim i kolegów pięknie wyrecytowali wszystkim zebranym iż wiedzą, że „… prawdziwy uczeń, gdy wstaje rano, plecak lub torbę ma spakowaną, gdy dzwonek dzwoni po korytarzu nigdy nie goni, w szkole, przed szkołą nigdy nie śmieci…”, a ponad to jest „…pilny, grzeczny, obowiązkowy, nie zapomina zadań domowych…”. Kochane Pierwszaki, cieszymy się, że jesteście wśród nas. Życzymy Wam wszystkiego dobrego.

Grażyna Tkocz

{gallery}biblioteka/roz22{/gallery}