Zapraszam do obejrzenia programu w telewizji TVN o naszej absolwentce - Darii Marcinkowskiej.

Niedawno Daria zrobiła mi wielką niespodziankę - odwiedziła mnie w szkole z ekipą TVN, aby podziękować mi za wszystkie działania, które zaprowadziły ją na scenę. Jako podziękowanie Daria dała mi coś zupełnie wyjątkowego - swoją platynową płytę za singiel PARANOIA. Zdaniem Darii, nie byłoby jej muzycznej kariery, nie byłoby też platynowej płyty, gdyby nie lata edukacji wokalnej najpierw w chórze szkolnym "Giocoso", a potem w "Camertonie". Daria wręczyła mi swoją platynową PARANOIĘ podkreślając, że będąc owocem naszej wspólnej pracy jest też ona naszym wspólnym sukcesem. Wszystko to było bardzo miłe i napawające dumą. Jednak najpiękniejsze i najbardziej wzruszające słowa, jakie od Darii w tym dniu usłyszałam to te, w których nazwała mnie swoją "muzyczną mamą".

Więcej o tym wydarzeniu oraz o Darii będzie można dowiedzieć się oglądając program "Dzień dobry TVN", który wyemitowany zostanie w najbliższy piątek 09.12.2022 r. Materiał o Darii  pojawi się w programie pomiędzy godz. 8.30 a 11.30.

Ewa Kaczmarczyk