UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Informacja dotycząca cookies

Czym są ciasteczka (pliki cookies)?

Ciasteczko jest plikiem alfanumerycznym (tekstowym), który jest zapisywany na komputerze użytkownika podczas odwiedzin naszej witryny (lub aktualizowany - w przypadku odwiedzin ponownych/kolejnych).

W jaki sposób wykorzystujemy cookies w naszym serwisie?

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy żadnych informacji pozwalających na bezpośrednią identyfikację danych osobowych. Pliki cookies są wykorzystywane w naszym serwisie do celów statystycznych (dotyczących statystyk odwiedzin naszej witryny) oraz w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu i dostarczenia bardziej dopasowanych treści.

 
Czy mogę wyłączyć obsługę Cookies?

Tak, możesz to zrobić w każdej chwili poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki w zakresie obsługi Cookies.

 
Jak wyłaczyć obsługę ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach:

Google Chrome

Trzeba kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia > Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji „Prywatność” trzeba kliknąć przycisk Ustawienia treści. W sekcji „Pliki cookie” można zmienić następujące ustawienia plików cookie:

    - Usuwanie plików cookie
    - Domyślne blokowanie plików cookie
    - Domyślne zezwalanie na pliki cookie
    - Domyślne zachowywanie plików cookie i danych stron do zamknięcia przeglądarki
    - Określanie wyjątków dla plików cookie z konkretnych witryn lub domen

 
Internet Explorer

Z menu przeglądarki (prawy górny róg): Narzędzia > Opcje Internetowe > Prywatność, przycisk Witryny. Suwakiem ustawiamy poziom, zmianę zatwierdzamy przyciskiem OK.

 
Mozilla Firefox

Z menu przeglądarki: Narzędzia > Opcje > Prywatność. Uaktywnić pole Program Firefox: „będzie używał ustawień użytkownika”.
O ciasteczkach (cookies) decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Akceptuj ciasteczka.

 
Opera

Z menu przeglądarki: Narzędzie > Preferencje > Zaawansowane.
O ciasteczkach decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Ciasteczka.

 
Safari

W menu rozwijanym Safari trzeba wybrać Preferencje i kliknąć ikonę Bezpieczeństwo. Tu wybiera się poziom bezpieczeństwa w obszarze "Akceptuj pliki cookie”.


Wyłączenie lub blokada obsługi cookies może spowodować nieprawidłowe działanie naszej witryny. Jeśli Twoja przeglądarka akceptuje obsługę Cookies, oznacza to wyrażenie zgody na stosowanie cookies przez naszą witrynę.

Aktualności biblioteki

Relacja z wyjazdu na Targi Książki

Anna Garczorz

Dnia 28.10.2016 r. dziewczyny z kółka redakcyjnego wybrały się na 20 Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. Było tam bardzo dużo stoisk sprzedających książki, zabawki i wiele innych.

Swoją ofertę wydawniczą prezentowałym.in. "Zielona Sowa",  "Empik", "Granna", "Gandalf". Oprócz tego gośćmi targów byli autorzy książek, np. Wojciech Cejrowski, Dorota Suwalska, Joanna Jagiełło, ojciec Knabit i wielu innych. Niestety, aby dostać się do hali wystawowej swoje musieliśmy odczekać. Podobnie było z wyjazdem, ale to tylko świadczym o tym, iż uczestniczyliśmy w ważnym wydarzeniu kulturalnym, które chciało przeżyć wielu podobnych do nas czytelników.

Miałysmy też okazję zrobić własnoręcznie przypinkę z zaprojektowanym hasłem i obrazkiem. Każda z nas przywiozła sobie z tego wydarzenia oprócz wrażeń jeszcze pamiątkę w postaci książki lub innego czytelniczego gadżetu.

Na targach bardzo nam się podobało. Za rok mamy chęć pojechać znowu.

                                                                                      Julia Nastula i Zosia Dziduch