23 maja klasa Ib była na wycieczce w Kopalni Soli Wieliczka. Uczniowie wysłuchali ciekawych opowieści przewodników. Po zwiedzaniu kopalni wycieczka przeniosła się do tężni solankowej.

Nasza klasa wraz z Paniami przygotowała świąteczne śniadanie. Podczas śniadania odwiedziła nas Pani Dyrektor,która złożyła nam życzenia. Był czas na wspólne zabawy i rozmowy,które wniosły wiele radości. Wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na poszukiwanie prezentów,które zostawił nam zajączek. Zobaczcie jak było...

Nasza klasa uczestniczyła w zajęciach prowadzonych przez Panią pedagog i psycholog. Był czas na wspólną zabawę i rozmowę. Wszystko to pozwoliło na lepsze poznanie się. Czekamy na kolejne takie zajęcia.

Bal w I b rozpoczął się od wspólnych zabaw w rytm muzyki. Każdy zaprezentował swoje umiejętności taneczne. Tego dnia wszystkim dopisywał humor. A jak było zobaczcie sami...

W ramach tygodnia życzliwości nasza klasa wykonała plakat z przesłaniem ,,Bądź życzliwy,a będziesz szczęśliwy".  W kategorii klas I-III zajęliśmy trzecie miejsce. Jesteśmy dumni !

W naszej klasie czas płynie szybko.Spędzamy czas na nauce, wspólnej zabawie i spacerach.Bierzemy udział w szkolnych akcjach. Każdego dnia czeka nas ciekawa przygoda. A co u nas słychać zobaczcie sami...

1 września to szczególna data w życiu pierwszoklasisty. Oficjanie zostaliśmy przyjęci w poczet uczniów. Zobowiązaliśmy się do sumiennej nauki,  koleżeńskiej postawy i przestrzegania zasad obowiązujących w szkole. A to wszystko pod czujnym okiem naszej nowej pani.

Dnia 15 września na całym świecie obchodzony jest Dzień Kropki.  Dzień Kropki zawitał także do nas. Atrakcją było “ożywienie” kropek. Dzięki mobilnej aplikacji mieliśmy okazję obejrzeć swoje kropki w trójwymiarze. Efekt był imponujący, a Dzień Kropki przez wszystkich zostanie zapamiętany.

Klasa 1b