Dzisiaj rozpoczęła się kalendarzowa wiosna. Z tej okazji w klasie rozmawialiśmy o tym, co dzieje się w tym czasie w przyrodzie. Rozwiązywaliśmy różne zadania i graliśmy na instrumentach. Zrobiliśmy też wspólnie baaardzo dużą pracę plastyczną. Nie uwierzycie, ale wiosna napisała do nas list i przysłała nam małą niespodziankę.

Nasza koleżanka Ola wzięła udział w konkursie plastycznym z okazji Dni Bezpiecznego Internetu. Zdobyła I miejsce. Gratulacje!

Bardzo lubimy robić prace plastyczne. Oto ostatnie z nich.

Zimowa pogoda już chyba wszystkim daje się we znaki. Dlatego, kiedy tylko zrobiło się cieplej poszliśmy na podwórko, żeby zaczerpnąć świeżego powietrza i tam się pobawić.

Chociaż Dzień Kobiet dawno za nami zobaczcie jaką niespodziankę przygotowali dla nas chłopcy. W tym dniu wszystkie dziewczynki i panie otrzymały od chłopców róże i czekoladki. Dziewczynki nie zapomniały w dniu swojego święta o chłopcach. Oni również dostali słodkie upominki.

 

Wszyscy wiemy co to jest Internet i chętnie z niego korzystamy. Jednak nie zawsze jest to bezpieczne. O zaletach i wadach Internetu opowiedzieli nam koledzy z klasy 8-Paweł i Rafał.

W piątek byliśmy na lekcji filmowej w MDK. Najpierw dowiedzieliśmy się jak powstają filmy animowane, a potem obejrzeliśmy film pt.:"Urwis".

W dniu 14 lutego obchodziliśmy walentynki. Już wcześniej wykonaliśmy pracę plastyczną z tym związaną. A we wtorek zrobiliśmy serduszka z życzeniami, które każdy z nas mógł wręczyć komu chciał.