MMM...Witaminki.

 

Aktywność ruchowa zapewnia nam zdrowie, dobrą kondycję i samopoczucie. A przy tym daje dużo frajdy.

Umiejętności matematyczne można ćwiczyć również przez zabawę . Zobaczcie sami.

Uczennice klasy 3 b: Hania Chibowska, Małgosia Prądzyńska i Zuzia Smołka reprezentowały naszą szkołę na XXII Powiatowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek odbywającym się 21 marca w Miejskim Domu Kultury w Łaziskach Górnych. Dziewczynki zaśpiewały dwie kolędy: "Przybieżeli do Betlejem" i "Pójdźmy wszyscy do stajenki".

29 października klasa 3b wybrała się z klasą 3 a na wycieczkę do ośrodka H2O na zajęcia LEGO Fun, które wyzwoliły w nas pokłady kreatywności i uczyły zgodnej współpracy w działaniu czyli wspólnym budowaniu z klocków LEGO. A jak to wyszło zobaczcie sami na fotorelacji.

W ramach programu Wirusoochrona klasa 3b zobaczyła prezentację dotyczącą ochrony przed wirusami, omówiliśmy jak chronić siebie i bliskich przed zachorowaniem oraz dla oswojenia się z wirusem pokolorowaliśmy piękne wirusowe potworki.

W ramach programu "Z ekologią na Ty" klasa 3b była w lesie na lekcji przyrody. Tematem były warstwy lasu, które uczniowie zobaczyli w naturze, a później przenieśli namiastkę lasu do klasy i stworzyli las w słoiku.