Cieszymy się ogromnie z sukcesu uczniów klasy 4a - Joanny Paździor i Jana Rotermana, którzy zajęli miejsca na podium w kategorii klas 4 w konkursie matematycznym z wykorzystaniem aplikacji Kahoot! Gratulujemy!

Magdalena Sputowska

27 marca, klasa 4a miała okazję świętować razem przy świątecznym stole! Dzieci przyniosły ze sobą pysznie upieczone ciasta, babeczki oraz słodycze i napoje, dzięki czemu mogliśmy wspólnie cieszyć się smakołykami.

Nasza klasa 4a, aktywnie angażuje się w różnorodne inicjatywy i działania społeczne. Podczas lekcji wychowawczej tworzyliśmy plakat z literą J, aby uczcić nadejście wiosny.

W miniony piątek, 15 marca 2024 roku, mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w lekcji żywej historii. Spotkanie z Bractwem Rycerskim 'Kerin' stanowiło edukacyjne doświadczenie, a także inspirację do refleksji nad przeszłością i znaczeniem pamięci historycznej.

Uczennica Asia Paździor reprezentowała klasę 4a na II Powiatowym Konkursie Matematycznym w Wyrach.

Uczniowie klasy 4a mieli przyjemność świętować Dzień Kobiet w wyjątkowy sposób! Chłopcy z tej klasy zorganizowali niespodziankę dla swoich koleżanek – przygotowali piękne tulipany i jajka z niespodzianką oraz zaśpiewali sto lat.

Dnia 6.03. klasa 4a uczestniczyła w spotkaniu autorskim z panią Aliną Przydatek, znaną jako autorka serii książek dla dzieci "Kici Nici".

Dziś w szkole SP 1 odbyły się warsztaty dla uczniów klas czwartych pt." Odrobina niewidzialnego świata". Uczniowie mieli okazję doświadczyć, jak funkcjonują osoby niewidome w codziennym życiu, zmierzyć się z trudnościami, jakie napotykają te osoby w swoim życiu. Próbowali swoich sił pisząc i odczytując Alfabet Braille'a. W trakcie warsztatów uczniowie przekonali się jak ważną rolę odgrywają w naszym życiu zmysły.