Zachęcamy całą społeczność szkolną do włączenia się w akcję ,,Książeczka dla Oktawiana". Oktawian urodził się z niedotlenieniem okołoporodowym w skutek czego jest niepełnosprawny ruchowo i intelektualnie. Chłopiec ma zdiagnozowany zespół porażenny, autyzm atypowy głęboki, całościowe zaburzenia rozwojowe,zaburzenia wzroku, mowy i głosu. Potrzebuje on ogromnego wsparcia opiekunów i systematycznej rehabilitacji. Wszyscy możemy wspierać chłopca przez przekazanie kartonowych książeczek, które służą mu jako forma rehabilitacji. W taki sposób Oktawian się wycisza i relaksuje.

Książeczki można wrzucać do pudełka,które wystawione jest obok gabinetu Pani pielęgniarki szkolnej. Wszystkie książeczki zostaną dostarczone do Oktawiana. W razie pytań prosimy o kontakt z pedagogiem i psychologiem szkolnym.