Klasa 4a wykorzystała wygraną nagrodę z konkursu z okazji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia na wyjście na bowling z wychowawcą. Atmosfera była świetna, pełna zabawy, rywalizacji i integracji. Wszyscy uczestnicy doskonale się bawili i zadowoleni spędzili czas razem, tworząc wiele pozytywnych wspomnień.

Magdalena Sputowska

Uczniowie klasy 4a wzięli udział w specjalnej aktywności mającej na celu budowanie pozytywnych relacji oraz poczucia pewności siebie. Podczas lekcji pisali anonimowo miłe słowa o swoich kolegach i koleżankach. Ta inicjatywa, która odbyła się na lekcji wychowawczej, miała na celu integrację oraz wzmacnianie więzi w klasie.

4.04. 2024r. uczniowie klas 4a i 4b uczestniczyli w wydarzeniu "Niebieskie Łaziska", zorganizowanym przez Organizatora Społeczności Lokalnej.

Informujemy, że uczniowie klasy 4a uczestniczą obecnie w cyklu zajęć psychoedukacyjnych prowadzonych przez psychologa i pedagoga specjalnego.

Dzisiejsza lekcja wychowawcza w klasie 4a była wyjątkowa! Uczniowie przynieśli swoje ulubione książki i dzielili się nimi z kolegami. Dyskusje były fascynujące, a pasja do czytania widoczna na każdym kroku. Książka to nie tylko źródło wiedzy, ale także przyjaciel, który towarzyszy nam w podróży przez świat wyobraźni. Dziękujemy uczniom za inspirujące dzielenie się swoimi ulubionymi lekturami!

Magdalena Sputowska

Dziękujemy uczniom klasy 4a za udział w akcji "Autyzmu Nie Widać Gołym Okiem". Korzystając z lup, odkrywali charakterystyczne cechy autyzmu, wspierając w ten sposób budowanie empatii i zrozumienia dla osób z tym zaburzeniem. Dziękujemy Tomkowi i Igorowi za zaangażowanie!

Magdalena Sputowska

Cieszymy się ogromnie z sukcesu uczniów klasy 4a - Joanny Paździor i Jana Rotermana, którzy zajęli miejsca na podium w kategorii klas 4 w konkursie matematycznym z wykorzystaniem aplikacji Kahoot! Gratulujemy!

Magdalena Sputowska

27 marca, klasa 4a miała okazję świętować razem przy świątecznym stole! Dzieci przyniosły ze sobą pysznie upieczone ciasta, babeczki oraz słodycze i napoje, dzięki czemu mogliśmy wspólnie cieszyć się smakołykami.