Chętnie uczestniczymy w akcjach organizowanych na terenie szkoły i potrafimy udowodnić, że jesteśmy kreatywni!

Całą klasą byliśmy w nowo otwartej sali do zajęć dodatkowych w szkole, w której braliśmy udział w warsztatach podczas których poznaliśmy zasady korzystania z robotów oraz ich obsługę. Wiele mogliśmy się nauczyć a przy tym świetnie się bawiliśmy.

 

Dzień bez plecaka w naszej szkole, pokazał, że mamy różne pomysły na to, w czym można przynieść podręczniki i przybory potrzebne na lekcje. Nasza koleżanka Milena zajęła I miejsce, zastępując swój plecak opakowaniem po proszku PERSIL.

Konkurs na kartkę wielkanocną „Easter Card” z życzeniami po angielsku cieszył się zainteresowaniem wśród uczniów. Laureatami konkursu zostali uczniowie naszej klasy, Kacper Truchlewski I miejsce, a Lena Janczak wyróżnienie.

W tym roku z okazji Świąt Wielkanocnych obdarowywaliśmy siebie nawzajem prezentami, składając sobie świąteczne życzenia.

Na lekcjach języka polskiego przygotowaliśmy krótkie przedstawienie „Kopciuszek”. Każdy z nas mógł przez chwilę poczuć się aktorem, a swoje umiejętności zaprezentowaliśmy przed naszymi młodszymi kolegami i koleżankami.

Przerwy w większości spędzamy w naszej sali, nie nudzimy się, bo czas poświęcony na rozmowy, spożywanie wspólnie śniadania albo na zabawie, grając w różne gry.

Z okazji Święta Ziemi opuściliśmy mury szkoły, żeby posprzątać nasze miasto. Rękawiczki i worki poszły w ruch.

Oglądaliśmy również apele okolicznościowe, przygotowane przez naszych kolegów z innych klas.

Ponadto systematycznie pracujemy, staramy się przygotowywać do lekcji, żeby osiągać jak najlepsze sukcesy.