We wtorek, 16.05. wybraliśmy się na wycieczkę klasową do Kiczyc, gdzie czekało na nas wyzwanie przygotowane przez Ośrodek H2O. Tym wyzwaniem była gra terenowa w lesie.

Od marca klasa 6a, we współpracy z Fundacją Ulica, uczestniczyła w warsztatach Akademii NieMożliwego. Staraliśmy się budować i kształtować to, co naprawdę ma dla nas znaczenie, czyli umiejętność słuchania, szczerość wobec siebie, dawanie drugiej szansy oraz wspieranie siebie nawzajem, gdy tak trudno wyzbyć się wzajemnego oceniania. Projekt był realizowany w ramach zadania publicznego „Aktywizacja i edukacja dzieci i młodzieży”  projektu "Rozwój usług społecznych dla mieszkańców Miasta Łaziska Górne" świadczonych przez Centrum Usług Społecznych w Łaziskach Górnych.

Plakatowy akcent Programu "Trzymaj formę" w naszej klasie.

...to temat naszej ostatniej lekcji wychowawczej. Układanie kubków według wzoru...banał ;) ale gdy nie można dotknąć ich dłonią, tylko z opanowaniem współpracować w wylosowanych grupach - robi się ciekawiej...

Na ostatniej lekcji informatyki kodowaliśmy i programowaliśmy w Scratchu z wykorzystaniem klocków Lego Spike z programu Laboratoria Przyszłości.

13 lutego przyłączyliśmy się do akcji Samorządu Uczniowskiego "Dzień w piżamie" i wskoczyliśmy w szlafroki i piżamki...

Uczennice klasy 6a - Amelia i Natalia oraz Małgosia z 4b, postanowiły w okresie ferii zrobić coś niebanalnego i udały się w tym celu do... fryzjera.

Grudniowa pogoda i przeziębienia pokrzyżowały w naszej klasie mikołajkowy wyjazd do Multikina w Katowicach, ale............co się odwlecze, to nie uciecze :) "Mikołajkowe kino" zostało zamienione na "Kino z okazji zakończenia semestru" i wyruszyliśmy w drogę pociągiem do Katowic. A film o niepozornym tytule "Pan Zabawka", okazał się mieć głębszy przekaz...