W ramach kampanii ,,19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży" ogłoszono konkurs plastyczny dla klas I-III. Tematyka konkursu związana była z Prawami Dziecka. Prace można było wykonać dowolną techniką. Uczestnicy konkursu wykazali się duża kreatywnością ukazując ,,Prawa Dziecka oczami dzieci". Po zapoznani się z pracami jury wyłoniło zwycięzców.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce Tobiasz Bielaczek kl.Ib

II miejsce Lena Domagała kl.IIa

III miejsce Nadia Jedlińska kl.Ib

wyróżnienie: Jagoda Michalczyk kl.Ia

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Zwycięzcy otrzymują nagrody i dyplomy. Uczestnicy konkursu dyplomy i upominki.

Wręczenie nagród,upominków i dyplomów odbędzie się w dn.6.12.br.

Dziękujemy za udział i zaangażowanie

Radna Miasta łaziska Górne Olga Dębska

pedagog, psycholog szkolny