W czwartek 5 kwietnia br. w szkole odbył się Miejski Konkurs Ekologiczny „Żyj zdrowo, wesoło i kolorowo”, w którym wzięły udział dzieci przedszkolne z łaziskich przedszkoli. Każdą placówkę reprezentowała pięcioosobowa drużyna. Konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszy obejmował wykonanie pracy plastycznej na logo konkursu, którą każda grupa miała wykonać w swojej placówce i przywieźć na konkurs. W drugim etapie drużyny zmagały się z konkurencjami sprawnościowymi i wiedzowymi o tematyce ekologicznej. Po bardzo wyrównanej walce i przede wszystkim świetnej zabawie udało się wyłonić zwycięzców:

I miejsce Przedszkole nr 2 Integracyjne,
II miejsce Oddział Przedszkolny ze Szkoły Podstawowej nr 2,
III miejsce Przedszkole nr 6 "Pod Topolą"

Wszystkie drużyny otrzymały nagrody i pamiątkowe dyplomy.
Serdeczne podziękowania dla Wydziału Ochrony Środowiska za ufundowanie nagród.

Uczestnikom konkursu dziękujemy za wspólną zabawę , a zwycięzcom gratulujemy!

{gallery}iplocha/zdrowo{/gallery}