Zapraszamy i gorąco zachęcamy WSZYSTKICH do przyłączenia się do ogólnopolskiej Akcji Fundacji „Mam Marzenie” – Dzień Pluszowego Misia.

Od 9 lat wolontariusze Fundacji, widząc potrzebę wsparcia psychologicznego dzieci przebywających w szpitalach, przekazują małym pacjentom pluszaki i artykuły plastyczne właśnie w tym wyjątkowym dniu.
Wzorem lat ubiegłych, akcja ma na celu zbiórkę pluszaków, zabawek, gier oraz materiałów plastycznych (kredki, bloki, bibuły, farby itd.). Ze względów higienicznych nie mogą być to rzeczy używane.
Zebrane rzeczy zostaną dostarczone wolontariuszom Fundacji „Mam Marzenie” oraz przekazane dzieciom przebywającym na oddziałach onkologicznych śląskich szpitali.
Zbiórka trwa do 24 listopada. Przyniesione rzeczy można umieszczać w pojemniku pod zegarem (naprzeciwko wejścia do szkoły). Liczymy na zaangażowanie całej społeczności szkolnej, tak duże jak w poprzednich latach.