Zobowiązuje nas do pracy  i uczciwości. Staramy się rzetelnie uczyć, osiągać sukcesy na miarę naszych możliwości i postępować tak, by nie zawieźć zaufania rodziców i nauczycieli. Ksiądz Prałat był przecież wyjątkowy Swoje życie poświęcił ludziom. To wspaniały i mądry człowiek.

Po rozwinięciu tego artykułu można zobaczyć filmy z uroczystości nadania szkole imienia.

Przedstawiamy zdjęcia z naszej uroczystości. Niech pozostanie ona na długo w Waszej pamięci.

W tym miejscu bardzo dziękujemy pani Jolancie Podymny za fotografowanie całego święta i udostępnienie nam zdjęć.

Wielkość człowieka nie polega na wielkich

czynach (…), ale wykonanych wielkim sercem.”

Ks. Prałat Konrad Szweda

Przygotowania, próby …….. i  14 maja 2014r. w atmosferze skupienia i wzniosłości odbyła się uroczystość nadania naszej szkole imienia Księdza Prałata Konrada Szwedy.