UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Informacja dotycząca cookies

Czym są ciasteczka (pliki cookies)?

Ciasteczko jest plikiem alfanumerycznym (tekstowym), który jest zapisywany na komputerze użytkownika podczas odwiedzin naszej witryny (lub aktualizowany - w przypadku odwiedzin ponownych/kolejnych).

W jaki sposób wykorzystujemy cookies w naszym serwisie?

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy żadnych informacji pozwalających na bezpośrednią identyfikację danych osobowych. Pliki cookies są wykorzystywane w naszym serwisie do celów statystycznych (dotyczących statystyk odwiedzin naszej witryny) oraz w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu i dostarczenia bardziej dopasowanych treści.

 
Czy mogę wyłączyć obsługę Cookies?

Tak, możesz to zrobić w każdej chwili poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki w zakresie obsługi Cookies.

 
Jak wyłaczyć obsługę ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach:

Google Chrome

Trzeba kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia > Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji „Prywatność” trzeba kliknąć przycisk Ustawienia treści. W sekcji „Pliki cookie” można zmienić następujące ustawienia plików cookie:

    - Usuwanie plików cookie
    - Domyślne blokowanie plików cookie
    - Domyślne zezwalanie na pliki cookie
    - Domyślne zachowywanie plików cookie i danych stron do zamknięcia przeglądarki
    - Określanie wyjątków dla plików cookie z konkretnych witryn lub domen

 
Internet Explorer

Z menu przeglądarki (prawy górny róg): Narzędzia > Opcje Internetowe > Prywatność, przycisk Witryny. Suwakiem ustawiamy poziom, zmianę zatwierdzamy przyciskiem OK.

 
Mozilla Firefox

Z menu przeglądarki: Narzędzia > Opcje > Prywatność. Uaktywnić pole Program Firefox: „będzie używał ustawień użytkownika”.
O ciasteczkach (cookies) decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Akceptuj ciasteczka.

 
Opera

Z menu przeglądarki: Narzędzie > Preferencje > Zaawansowane.
O ciasteczkach decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Ciasteczka.

 
Safari

W menu rozwijanym Safari trzeba wybrać Preferencje i kliknąć ikonę Bezpieczeństwo. Tu wybiera się poziom bezpieczeństwa w obszarze "Akceptuj pliki cookie”.


Wyłączenie lub blokada obsługi cookies może spowodować nieprawidłowe działanie naszej witryny. Jeśli Twoja przeglądarka akceptuje obsługę Cookies, oznacza to wyrażenie zgody na stosowanie cookies przez naszą witrynę.

Aktualności przedszkola

Zgłoszenia na dyżur letni w OP

Iwona Płocha

W okresie wakacji przez cały lipiec oraz w sierpniu w terminie od 17-31.08.2020r. oddziały przedszkolne pełnią dyżur. W tych dniach odbywają się zajęcia opiekuńcze. Grupowanie dzieci będzie uwzględniać deklarowane godziny pobytu w przedszkolu oraz obowiązujące procedury bezpieczeństwa. Procedury bezpieczeństwa dostępne są na stronie internetowej szkoły. Jeżeli wytyczne dotyczące oddziałów przedszkolnych zostaną zmienione decyzją MEN i GIS procedury zostaną dostosowane o czym rodzice zostaną poinformowani.

 Ze względu na właściwą organizację pracy przedszkola oraz kuchni proszę o zgłoszenie pobytu dziecka w tych dniach w przedszkolu. Dokument jest dostępny w załączniku, można go wydrukować i po wypełnieniu zrobić zdjęcie, a następnie dołączyć jako załącznik do maila. Istnieje również możliwość oddania zgłoszenia w szkole ( w dyżurce). Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 29 maja br.  

Jeżeli po przesłaniu zgłoszenia dziecka na dyżur rodzice zmienią  decyzję, uznając, że nie będzie uczęszczało do przedszkola, należy do 15 czerwca  poinformać o tym sekretariat szkoły.

Plik do pobrania