Aktualności

Podziękowania dla rodziców

Mariusz Respondek

Dziękujemy rodzicom, którzy upiekli ciasta i muffinki na festyn:

 

OP A „Rude Liski”
p. Ryszkiewicz Marta
p. Kędzior Anna

OP C „Biedronki”
p. Stuchlik Sylwia
p. Baron Agnieszka

OP D
p. Krubnik Izabela
p. Jedlińska Sylwia

KLASA 1A
p. Maciąg Ewelina
p .Koj Karolina
p. Szynol Tatiana
p. Krupa Helena

KLASA 1B
p. Szozda – Noras Bożena
p. Rosiek Barbara
p. Dorozińska Justyna

KLASA 1C
p. Przerwa Lucyna
p. Matysiak Dorota

KLASA 2A
p. Hanarz Magdalena
p. Wejman Wiktoria
p. Mróz Karolina
p. Guzik Joanna

KLASA 2B

p. Krubnik Izabela
p. Gizdoń Agata
p. Smołuch

KLASA 3A
p. Grochowska Katarzyna

KLASA 4A
p. Krawczyk Aleksandra
p. Krawczyk Justyna
p. Komuda
p. Nowakowska Gabriela
p. Wajda Dominika
p. Nowak


KLASA 4B
p. Pająk Agnieszka
p. Brzęczek Beata
p. Wilkus Anetta
p.Skupek
p. Wojtyczka Alicja

KLASA 4C
p. Jemielniak Justyna
p. Bakoń Małgorzata
p. Maus Aleksandra
p. Gerlich Aleksandra
p. Folwarska Agnieszka
p. Sobel Tatiana
p. Płochocka
p. Tajstra

KLASA 4D
p. Mrzyczek Aneta
p. Stanoch Berenika
p. Ratka Katarzyna
p.Chwieralska Ewa

KLASA 4E
p. Ryszkiewicz Marta
p. Matysiak Monika


KLASA 4F
p. Murawska Marzena
p. Terpic Daria
p. Kucharek Monika
p. Kułagowska Gabriela
p. Barczyk Sylwia
p. Trzeciak Agata
p. Stefaniuk Hanna
p. Cander Kinga

KLASA 5A
p. Korcz Żaneta
p. Hołdyk Ewa
p. Śmieja Joanna
p. Turczyk
p. Badura Beata

KLASA 5B
p. Niesłańczyk Katarzyna
p. Gerlich Aleksandra
p. Jedlińska Sylwia
p. Kord Sandra
p. Fraj Beata
p. Leśniak Klaudia
p. Woźniak Monika

KLASA 5C
p. Czempa Sylwia
p. Andruszkiewicz Iwona
p. Żachowska Renata

KLASA 5D
p. Szostek Alicja
p. Swadźba Donata
p. Czempa
p. Kuś Anna
p. Rosiek Barbara


KLASA 5E
p. Stachuła Anna
p. Wejman Wiktoria


KLASA 5F
p. Lemczak Agnieszka
p. Muras Halina
p. Sołtysiak Kinga
p. Przebindowska Joanna
p. Stefaniuk Hanna

KLASA6A
p. Duc Katarzyna
p. Guzowska Justyna
p. Wiśniewska Beata
p. Goszczycka
p. Piasecka Karina
p. Kaczmarska Klaudia


KLASA 6B
p. Uszok Jolanta
p. Mateja Alina
p. Myszor Iwona


KLASA 6C
p. Podymny Jolanta
p. Jedlińska Sylwia
p. Krzystyniak
p. Kwoska


KLASA 7A
p. Czempa Sylwia
p. Musioł Anna
p. Korczyńska Joanna


KLASA 7D
p. Janicka Agnieszka
p. Wilczek Anna
p. Kutz Izabela
p. Wala Aleksandra

KLASA 8A
p. Porwolik Elżbieta
p. Latocha Sonia
p. Gizdoń Agata
p. Czempa Ksymena
p. Liszka Ewa


KLASA 8F
p. Helbim Patrycja
p. Musialska Sylwia
p. Niziałek Dorota
p. Szozda – Noras Bożena
p. Szolc
p. Kołacz
p. Chwieralska Ewa

Podziękowania dla rodziców, którzy pomagali w organizacji imprezy oraz w sprzedaży
 
OP A” Rude Liski”
p. Ryszkiewicz Marta

OP D „Tęczowe Skrzaty”
p. Wolny Katarzyna
p. Jedlińska Sylwia
p. Bakoń Małgorzata

KLASA 1A
p. Koj Karolina

KLASA 1B
p. Szozda-Noras Bożena
p. Drozdek Joanna
p. Hamik Katarzyna

KLASA 2B
p. Sosna Sabina
p. Gizdoń Beata

KLASA 4A
p. Sputowski Paweł
p. Syryjczyk Bartłomiej

KLASA 4B
p. Jałowiczor Celina
p. Loska Kamil

KLASA 4C
p. Gołyga-Machała Mirosława
p. Bakoń Małgorzata
p. Ciałoń Paweł

KLASA 4D
p. Mazur Agnieszka
p. Chwieralska Ewa

KLASA 4E
p. Ryszkiewicz Marta

KLASA 5B
p. Matuszczyk Beata

KLASA 5F
p. Olsza Justyna


KLASA 6A
p. Ćwięk Alina
p. Kaczmarska Klaudia
p. Sputowski Paweł

KLASA 6B
p. Grabowska Izabela
p. Uszok Michał

KLASA 6C
p. Kołcz Beata
p. Kołcz Wiesław

KLASA 7A
p. Powyszyńska Aleksandra

KLASA 8A
p.Gizdoń Agata

KLASA 8F
p. Szozda-Noras Bożena
p .Noras Sebastian
p. Chwieralska Ewa