UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Informacja dotycząca cookies

Czym są ciasteczka (pliki cookies)?

Ciasteczko jest plikiem alfanumerycznym (tekstowym), który jest zapisywany na komputerze użytkownika podczas odwiedzin naszej witryny (lub aktualizowany - w przypadku odwiedzin ponownych/kolejnych).

W jaki sposób wykorzystujemy cookies w naszym serwisie?

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy żadnych informacji pozwalających na bezpośrednią identyfikację danych osobowych. Pliki cookies są wykorzystywane w naszym serwisie do celów statystycznych (dotyczących statystyk odwiedzin naszej witryny) oraz w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu i dostarczenia bardziej dopasowanych treści.

 
Czy mogę wyłączyć obsługę Cookies?

Tak, możesz to zrobić w każdej chwili poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki w zakresie obsługi Cookies.

 
Jak wyłaczyć obsługę ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach:

Google Chrome

Trzeba kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia > Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji „Prywatność” trzeba kliknąć przycisk Ustawienia treści. W sekcji „Pliki cookie” można zmienić następujące ustawienia plików cookie:

    - Usuwanie plików cookie
    - Domyślne blokowanie plików cookie
    - Domyślne zezwalanie na pliki cookie
    - Domyślne zachowywanie plików cookie i danych stron do zamknięcia przeglądarki
    - Określanie wyjątków dla plików cookie z konkretnych witryn lub domen

 
Internet Explorer

Z menu przeglądarki (prawy górny róg): Narzędzia > Opcje Internetowe > Prywatność, przycisk Witryny. Suwakiem ustawiamy poziom, zmianę zatwierdzamy przyciskiem OK.

 
Mozilla Firefox

Z menu przeglądarki: Narzędzia > Opcje > Prywatność. Uaktywnić pole Program Firefox: „będzie używał ustawień użytkownika”.
O ciasteczkach (cookies) decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Akceptuj ciasteczka.

 
Opera

Z menu przeglądarki: Narzędzie > Preferencje > Zaawansowane.
O ciasteczkach decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Ciasteczka.

 
Safari

W menu rozwijanym Safari trzeba wybrać Preferencje i kliknąć ikonę Bezpieczeństwo. Tu wybiera się poziom bezpieczeństwa w obszarze "Akceptuj pliki cookie”.


Wyłączenie lub blokada obsługi cookies może spowodować nieprawidłowe działanie naszej witryny. Jeśli Twoja przeglądarka akceptuje obsługę Cookies, oznacza to wyrażenie zgody na stosowanie cookies przez naszą witrynę.

Aktualności świetlicy

XII Powiatowy Konkurs Plastyczny ,, Barwy Jesieni "

Monika Dawidowska-Lupa

14 listopada br. w naszej szkole odbył się  XII Powiatowy Konkurs Plastyczny,,Barwy Jesieni”. Organizatorzy: p. Ewa Loska, p.Monika Roterman, p. Joanna Kocima oraz p.Monika Dawidowska-Lupa zaprosiły do udziału dzieci świetlic szkół podstawowych powiatu mikołowskiego.

Celem konkursu było:

●         rozwijanie zainteresowań plastycznych,

●         rozszerzanie zakresu wiedzy na temat różnorodnych technik plastycznych,

●         integracja wychowanków świetlic szkolnych.

W konkursie uczestniczyli wychowankowie 14 świetlic szkół podstawowych powiatu mikołowskiego.

Podczas tegorocznego konkursu uczniowie, opiekunowie oraz jury zostali przywitani przez laureatkę II Świetlicowego Konkursu ,, Jesień w wierszu i piosence” Dominikę Kłapczyk wierszem pt. ,, Jesień w plecaku”. Po  wprowadzeniu przez p. Dyrektor Violettę Ryszczyk , p. Monikę Dawidowską -Lupę oraz omówieniu techniki kolażu przez p. Krystynę Stasica zgodnie z regulaminem uczniowie przystąpili do wykonania prac. W tym roku podczas konkursu uczniowie tworzyli jesienny krajobraz przy użyciu kredek ołówkowych. W atmosferze skupienia powstały przepiękne prace ukazujące Złotą Polską Jesień.   Jury w składzie: p. Krystyna Stasica , p. Iwona Gejdel oraz p. Michalina Stolarczyk oceniło prace w kategorii kl.I-III.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce- Sofie Van De Putte z Szkoły Podstawowej nr 5 im. Gustawa Morcinka w Mikołowie,  II miejsce-Patrycja Józewicz z Szkoły Podstawowej nr 2 im. Piastów Śląskich w Łaziskach Górnych, III miejsce- Anna Nowak z Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 w Gostyni oraz dwa wyróżnienia: Wiktoria Berka z Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Łaziskach Górnych , Jakub Kolonko  z Szkoły Podstawowej nr 4 im. Przyjaciół Ziemi w Łaziskach Górnych.

Po wyczerpującej pracy dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek przygotowany dzięki piekarni ,, EVA” oraz firmie Lantis Motocykle.  Autorzy najlepszych prac otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Miasta Łaziska Górne. Nagrody wręczali Zastępca Burmistrza Miasta , p. Jan Ratka, Dyrektor SP1, p. Violetta Ryszczyk. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz drobne gadżety z logo miasta.