UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Informacja dotycząca cookies

Czym są ciasteczka (pliki cookies)?

Ciasteczko jest plikiem alfanumerycznym (tekstowym), który jest zapisywany na komputerze użytkownika podczas odwiedzin naszej witryny (lub aktualizowany - w przypadku odwiedzin ponownych/kolejnych).

W jaki sposób wykorzystujemy cookies w naszym serwisie?

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy żadnych informacji pozwalających na bezpośrednią identyfikację danych osobowych. Pliki cookies są wykorzystywane w naszym serwisie do celów statystycznych (dotyczących statystyk odwiedzin naszej witryny) oraz w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu i dostarczenia bardziej dopasowanych treści.

 
Czy mogę wyłączyć obsługę Cookies?

Tak, możesz to zrobić w każdej chwili poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki w zakresie obsługi Cookies.

 
Jak wyłaczyć obsługę ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach:

Google Chrome

Trzeba kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia > Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji „Prywatność” trzeba kliknąć przycisk Ustawienia treści. W sekcji „Pliki cookie” można zmienić następujące ustawienia plików cookie:

    - Usuwanie plików cookie
    - Domyślne blokowanie plików cookie
    - Domyślne zezwalanie na pliki cookie
    - Domyślne zachowywanie plików cookie i danych stron do zamknięcia przeglądarki
    - Określanie wyjątków dla plików cookie z konkretnych witryn lub domen

 
Internet Explorer

Z menu przeglądarki (prawy górny róg): Narzędzia > Opcje Internetowe > Prywatność, przycisk Witryny. Suwakiem ustawiamy poziom, zmianę zatwierdzamy przyciskiem OK.

 
Mozilla Firefox

Z menu przeglądarki: Narzędzia > Opcje > Prywatność. Uaktywnić pole Program Firefox: „będzie używał ustawień użytkownika”.
O ciasteczkach (cookies) decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Akceptuj ciasteczka.

 
Opera

Z menu przeglądarki: Narzędzie > Preferencje > Zaawansowane.
O ciasteczkach decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Ciasteczka.

 
Safari

W menu rozwijanym Safari trzeba wybrać Preferencje i kliknąć ikonę Bezpieczeństwo. Tu wybiera się poziom bezpieczeństwa w obszarze "Akceptuj pliki cookie”.


Wyłączenie lub blokada obsługi cookies może spowodować nieprawidłowe działanie naszej witryny. Jeśli Twoja przeglądarka akceptuje obsługę Cookies, oznacza to wyrażenie zgody na stosowanie cookies przez naszą witrynę.

Aktualności świetlicy

Akcja Fundacji „Mam Marzenie”

Joanna Kocima

 Wielkimi krokami zbliża się 25 listopada - Dzień Pluszowego Misia. Jak co roku, świetlica szkolna gorąco zachęca do wsparcia Akcji Fundacji „Mam Marzenie”, mającej na celu zbiórkę pluszaków i artykułów plastycznych dla dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych. Od 7 lat wolontariusze Fundacji Mam Marzenie, widząc potrzebę wsparcia psychologicznego dla dzieci przebywających w szpitalach, przekazują małym pacjentom pluszaki i artykuły plastyczne właśnie w tym wyjątkowym dniu.

 W związku z epidemią i brakiem możliwości organizacji zbiórki, tej jesieni zmuszeni jesteśmy zmienić formułę akcji, ponieważ wolontariusze nie mają wstępu na oddziały szpitalne, a wszystkie rzeczy, które są na nie przynoszone, muszą przechodzić kwarantannę.

 W porozumieniu ze szpitalami, Fundacja Mam Marzenie podjęła decyzję o zorganizowaniu zbiórki pieniężnej. Za zebrane w ten sposób pieniądze wolontariusze zakupią zabawki i artykuły plastyczne w liczbie dostosowanej do potrzeb i możliwości danego szpitala.

 Poniżej umieszczamy link do wpłaty:

 

https://zrzutka.pl/z/dzienpluszowegomisiakatowice

 

Akcja trwa do 25 listopada 2020r. Liczymy na tak duże zaangażowanie, jak w poprzednich latach.

Wychowawcy świetlicy