UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Informacja dotycząca cookies

Czym są ciasteczka (pliki cookies)?

Ciasteczko jest plikiem alfanumerycznym (tekstowym), który jest zapisywany na komputerze użytkownika podczas odwiedzin naszej witryny (lub aktualizowany - w przypadku odwiedzin ponownych/kolejnych).

W jaki sposób wykorzystujemy cookies w naszym serwisie?

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy żadnych informacji pozwalających na bezpośrednią identyfikację danych osobowych. Pliki cookies są wykorzystywane w naszym serwisie do celów statystycznych (dotyczących statystyk odwiedzin naszej witryny) oraz w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu i dostarczenia bardziej dopasowanych treści.

 
Czy mogę wyłączyć obsługę Cookies?

Tak, możesz to zrobić w każdej chwili poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki w zakresie obsługi Cookies.

 
Jak wyłaczyć obsługę ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach:

Google Chrome

Trzeba kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia > Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji „Prywatność” trzeba kliknąć przycisk Ustawienia treści. W sekcji „Pliki cookie” można zmienić następujące ustawienia plików cookie:

    - Usuwanie plików cookie
    - Domyślne blokowanie plików cookie
    - Domyślne zezwalanie na pliki cookie
    - Domyślne zachowywanie plików cookie i danych stron do zamknięcia przeglądarki
    - Określanie wyjątków dla plików cookie z konkretnych witryn lub domen

 
Internet Explorer

Z menu przeglądarki (prawy górny róg): Narzędzia > Opcje Internetowe > Prywatność, przycisk Witryny. Suwakiem ustawiamy poziom, zmianę zatwierdzamy przyciskiem OK.

 
Mozilla Firefox

Z menu przeglądarki: Narzędzia > Opcje > Prywatność. Uaktywnić pole Program Firefox: „będzie używał ustawień użytkownika”.
O ciasteczkach (cookies) decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Akceptuj ciasteczka.

 
Opera

Z menu przeglądarki: Narzędzie > Preferencje > Zaawansowane.
O ciasteczkach decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Ciasteczka.

 
Safari

W menu rozwijanym Safari trzeba wybrać Preferencje i kliknąć ikonę Bezpieczeństwo. Tu wybiera się poziom bezpieczeństwa w obszarze "Akceptuj pliki cookie”.


Wyłączenie lub blokada obsługi cookies może spowodować nieprawidłowe działanie naszej witryny. Jeśli Twoja przeglądarka akceptuje obsługę Cookies, oznacza to wyrażenie zgody na stosowanie cookies przez naszą witrynę.

Aktualności świetlicy

Bezpieczne ferie zimowe

Joanna Kocima

Ferie zimowe 2021 z pewnością będą inne niż w minionych latach – nie tylko z powodu wspólnego dla wszystkich województw terminu 4-17.01.2021.


Z uwagi na wprowadzenie po Świętach narodowej kwarantanny, postarajmy się, aby czas wolny od nauki spędzony w domu, upłynął bezpiecznie, ale przede wszystkim miło i kreatywnie. Oczywiście dobrze byłoby iść do kina, ale przecież i w domu można stworzyć kinowy klimat. A może nawet fajniejszy, jeśli wcześniej przygotujemy talerz kolorowych i zdrowych przekąsek. Odrobina kreatywności i wspólne przygotowanie posiłku może stać się super zabawą albo odkryć talenty kulinarne.
W roku szkolnym rzadko macie czas na rodzinne gry planszowe i układanie puzzli, a przecież ta niepozorna zabawa może być gwarancją miło i wesoło spędzonego czasu. Znajdźcie również czas na przeczytanie interesującej książki, rodzinne spacery, zajęcia kreatywne i plastyczne oraz zabawy, na które pomysłów i inspiracji nie brakuje w Internecie. Oto kilka przydatnych linków:

http://yllla-cowgowiepiszczy.blogspot.com/2019/01/ferie-w-domu-co-robic-by-sie-nie-nudzic.html

https://poradadnia.pl/co-robic-spedzajac-ferie-zimowe-w-domu-podpowiadamy/

https://rodzicowo.pl/artykuly/co-robic-z-dzieckiem-w-domu-100-pomyslow-na-zabawy/

https://miastodzieci.pl/czytelnia/ferie-w-domu-proste-pomysly-na-uatrakcyjnienie-dzieciom-czasu-wolnego/


Pamiętajcie!! Ferie są po to, abyście odpoczęli, bawili się, realizowali swoje zainteresowania, na które w okresie nauki często brakuje Wam czasu.