UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Informacja dotycząca cookies

Czym są ciasteczka (pliki cookies)?

Ciasteczko jest plikiem alfanumerycznym (tekstowym), który jest zapisywany na komputerze użytkownika podczas odwiedzin naszej witryny (lub aktualizowany - w przypadku odwiedzin ponownych/kolejnych).

W jaki sposób wykorzystujemy cookies w naszym serwisie?

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy żadnych informacji pozwalających na bezpośrednią identyfikację danych osobowych. Pliki cookies są wykorzystywane w naszym serwisie do celów statystycznych (dotyczących statystyk odwiedzin naszej witryny) oraz w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu i dostarczenia bardziej dopasowanych treści.

 
Czy mogę wyłączyć obsługę Cookies?

Tak, możesz to zrobić w każdej chwili poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki w zakresie obsługi Cookies.

 
Jak wyłaczyć obsługę ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach:

Google Chrome

Trzeba kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia > Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji „Prywatność” trzeba kliknąć przycisk Ustawienia treści. W sekcji „Pliki cookie” można zmienić następujące ustawienia plików cookie:

    - Usuwanie plików cookie
    - Domyślne blokowanie plików cookie
    - Domyślne zezwalanie na pliki cookie
    - Domyślne zachowywanie plików cookie i danych stron do zamknięcia przeglądarki
    - Określanie wyjątków dla plików cookie z konkretnych witryn lub domen

 
Internet Explorer

Z menu przeglądarki (prawy górny róg): Narzędzia > Opcje Internetowe > Prywatność, przycisk Witryny. Suwakiem ustawiamy poziom, zmianę zatwierdzamy przyciskiem OK.

 
Mozilla Firefox

Z menu przeglądarki: Narzędzia > Opcje > Prywatność. Uaktywnić pole Program Firefox: „będzie używał ustawień użytkownika”.
O ciasteczkach (cookies) decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Akceptuj ciasteczka.

 
Opera

Z menu przeglądarki: Narzędzie > Preferencje > Zaawansowane.
O ciasteczkach decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Ciasteczka.

 
Safari

W menu rozwijanym Safari trzeba wybrać Preferencje i kliknąć ikonę Bezpieczeństwo. Tu wybiera się poziom bezpieczeństwa w obszarze "Akceptuj pliki cookie”.


Wyłączenie lub blokada obsługi cookies może spowodować nieprawidłowe działanie naszej witryny. Jeśli Twoja przeglądarka akceptuje obsługę Cookies, oznacza to wyrażenie zgody na stosowanie cookies przez naszą witrynę.

Rekrutacja 2019/2020

Podziękowania

Mariusz Respondek

Dyrekcja, Rada Rodziców, nauczyciele, uczniowie i wszyscy pracownicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Łaziskach Górnych składają najserdeczniejsze podziękowania wszystkim sponsorom, rodzicom i osobom zaangażowanym w przygotowanie oraz pracę w związku z organizacją Festynu Rodzinnego. Ogromne podziękowania składamy również Tym Wszystkim z Państwa, którzy wsparli nasze przedsięwzięcie, kupili oferowane smakołyki, ale również tak licznie uczestniczyli w imprezie. Dochód będzie przeznaczony na cele szkoły.

Zaproszenie na spotkanie

Mariusz Respondek

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 im. Księdza Prałata Konrada Szwedy w Łaziskach Górnych zaprasza Rodziców wraz z dziećmi sześcioletnimi (rocznik 2012) na Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie się 19 lutego 2018r. (w poniedziałek) o godz. 17.00 w SP 1.

W programie spotkania:

  • dla dzieci – pierwsze chwile spędzone w szkole – występy w wykonaniu dzieci kl. I-III, zabawy
  • dla rodziców w stołówce: prezentacja i spotkanie z dyrekcją
  • poinformowanie o zasadach rekrutacji do Oddziałów Przedszkolnych na rok szkolny 2018/19
  • dla chętnych rodziców zaprezentowanie sal i pomieszczeń szkolnych

Rekrutacja 2018/19

Mariusz Respondek

Szczegółowe informacje dotyczące terminów i kryteriów rekrutacji do oddziałów przedszkolnych oraz klas I są dostępne w zakładce po prawej stronie. Znajdują się tam także dokumenty związne z rekrutacją.