UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Informacja dotycząca cookies

Czym są ciasteczka (pliki cookies)?

Ciasteczko jest plikiem alfanumerycznym (tekstowym), który jest zapisywany na komputerze użytkownika podczas odwiedzin naszej witryny (lub aktualizowany - w przypadku odwiedzin ponownych/kolejnych).

W jaki sposób wykorzystujemy cookies w naszym serwisie?

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy żadnych informacji pozwalających na bezpośrednią identyfikację danych osobowych. Pliki cookies są wykorzystywane w naszym serwisie do celów statystycznych (dotyczących statystyk odwiedzin naszej witryny) oraz w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu i dostarczenia bardziej dopasowanych treści.

 
Czy mogę wyłączyć obsługę Cookies?

Tak, możesz to zrobić w każdej chwili poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki w zakresie obsługi Cookies.

 
Jak wyłaczyć obsługę ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach:

Google Chrome

Trzeba kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia > Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji „Prywatność” trzeba kliknąć przycisk Ustawienia treści. W sekcji „Pliki cookie” można zmienić następujące ustawienia plików cookie:

    - Usuwanie plików cookie
    - Domyślne blokowanie plików cookie
    - Domyślne zezwalanie na pliki cookie
    - Domyślne zachowywanie plików cookie i danych stron do zamknięcia przeglądarki
    - Określanie wyjątków dla plików cookie z konkretnych witryn lub domen

 
Internet Explorer

Z menu przeglądarki (prawy górny róg): Narzędzia > Opcje Internetowe > Prywatność, przycisk Witryny. Suwakiem ustawiamy poziom, zmianę zatwierdzamy przyciskiem OK.

 
Mozilla Firefox

Z menu przeglądarki: Narzędzia > Opcje > Prywatność. Uaktywnić pole Program Firefox: „będzie używał ustawień użytkownika”.
O ciasteczkach (cookies) decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Akceptuj ciasteczka.

 
Opera

Z menu przeglądarki: Narzędzie > Preferencje > Zaawansowane.
O ciasteczkach decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Ciasteczka.

 
Safari

W menu rozwijanym Safari trzeba wybrać Preferencje i kliknąć ikonę Bezpieczeństwo. Tu wybiera się poziom bezpieczeństwa w obszarze "Akceptuj pliki cookie”.


Wyłączenie lub blokada obsługi cookies może spowodować nieprawidłowe działanie naszej witryny. Jeśli Twoja przeglądarka akceptuje obsługę Cookies, oznacza to wyrażenie zgody na stosowanie cookies przez naszą witrynę.

Szkoła

Zimowisko 2018

Anna Garczorz
  • termin zimowiska – pierwszy tydzień ferii – od 29 stycznia do 2 lutego 2018r.
  • zajęcia w godz. 9.00-15.00
  • trzy posiłki – śniadanie, obiad, podwieczorek
  • atrakcje – m.in. wyjścia i wycieczki, konkursy, zajęcia sportowe, plastyczne i inne atrakcje– szczegółowy plan półkolonii będzie wywieszony na gazetce i umieszczony na stronie internetowej szkoły w środę,  24 stycznia 2018r.Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie zajęć i wycieczek.
  • zapisy od 2 do 5 stycznia 2018r. w świetlicy SP1 w godz. 6.30-16.30 - przy zapisach należy odebrać kartę kwalifikacyjną (rodzice wypełniają pkt. II-V i podpisują na końcu oświadczenie), regulamin zimowiska oraz dodatkowe oświadczenia i zgody rodzica
  • ILOŚĆ MIEJSC dla klas I-III SP1 - 68; klasy IV-VII SP1- 35;  DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!
  • zwrot kart kwalifikacyjnych w świetlicy szkolnej do 12 stycznia 2018r. (w godz. 6.30-16.30)
  • KOSZT POBYTU NA PÓŁKOLONIACH – 80 zł. Wpłaty za udział w zimowisku przelewem na konto szkoły w terminie 02.01-16.01.2018r., (dane do przelewu są dopięte do karty), Z opłaty za półkolonie zimowe są zwolnieni uczniowie całkowicie lub częściowo zakwalifikowani do dofinansowania dożywiania w szkole, w ramach Programu Państwa i Programu Osłonowego Gminy, na podstawie decyzji administracyjnej wydanej przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Łaziskach Górnych. Szczegółowe informacje dotyczące dofinansowania można uzyskać przy odbiorze karty.
  • nieoddanie karty w wyznaczonym terminie lub brak wpłaty oznacza rezygnację z zimowiska

kierownik zimowiska