UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Informacja dotycząca cookies

Czym są ciasteczka (pliki cookies)?

Ciasteczko jest plikiem alfanumerycznym (tekstowym), który jest zapisywany na komputerze użytkownika podczas odwiedzin naszej witryny (lub aktualizowany - w przypadku odwiedzin ponownych/kolejnych).

W jaki sposób wykorzystujemy cookies w naszym serwisie?

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy żadnych informacji pozwalających na bezpośrednią identyfikację danych osobowych. Pliki cookies są wykorzystywane w naszym serwisie do celów statystycznych (dotyczących statystyk odwiedzin naszej witryny) oraz w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu i dostarczenia bardziej dopasowanych treści.

 
Czy mogę wyłączyć obsługę Cookies?

Tak, możesz to zrobić w każdej chwili poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki w zakresie obsługi Cookies.

 
Jak wyłaczyć obsługę ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach:

Google Chrome

Trzeba kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia > Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji „Prywatność” trzeba kliknąć przycisk Ustawienia treści. W sekcji „Pliki cookie” można zmienić następujące ustawienia plików cookie:

    - Usuwanie plików cookie
    - Domyślne blokowanie plików cookie
    - Domyślne zezwalanie na pliki cookie
    - Domyślne zachowywanie plików cookie i danych stron do zamknięcia przeglądarki
    - Określanie wyjątków dla plików cookie z konkretnych witryn lub domen

 
Internet Explorer

Z menu przeglądarki (prawy górny róg): Narzędzia > Opcje Internetowe > Prywatność, przycisk Witryny. Suwakiem ustawiamy poziom, zmianę zatwierdzamy przyciskiem OK.

 
Mozilla Firefox

Z menu przeglądarki: Narzędzia > Opcje > Prywatność. Uaktywnić pole Program Firefox: „będzie używał ustawień użytkownika”.
O ciasteczkach (cookies) decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Akceptuj ciasteczka.

 
Opera

Z menu przeglądarki: Narzędzie > Preferencje > Zaawansowane.
O ciasteczkach decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Ciasteczka.

 
Safari

W menu rozwijanym Safari trzeba wybrać Preferencje i kliknąć ikonę Bezpieczeństwo. Tu wybiera się poziom bezpieczeństwa w obszarze "Akceptuj pliki cookie”.


Wyłączenie lub blokada obsługi cookies może spowodować nieprawidłowe działanie naszej witryny. Jeśli Twoja przeglądarka akceptuje obsługę Cookies, oznacza to wyrażenie zgody na stosowanie cookies przez naszą witrynę.

Szkoła

Bezpieczeństwo ruchu drogowego

Monika Dawidowska-Lupa

26 marca odbyły się szkolne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju BRD, w wyniku których wyłoniła się drużyna: Roksana Pietrzyk, Weronika Szostek, Oskar Wenglorz, Mateusz Szymanowski.


W takim składzie uczniowie reprezentowali naszą szkołę w międzyszkolny eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju BRD o Puchar Burmistrza Miasta Łaziska Górne, które odbyły się 12 kwietnia br. w naszej szkole. Uczniowie klas IV-VII szkół podstawowych oraz uczniowie klas gimnazjalnych miasta Łaziska Górne rozwiązywali testy o ruchu drogowym, pokonywali rowerem tor sprawnościowy oraz udzielali pierwszej pomocy. Konkurencje przygotowali nauczyciele Aldona Malinowska i Andrzej Staniucha, a oceniali: prezes Karol Otremba i p.Danuta Romańczyk  ze Stowarzyszenia Miłośników Turystyki Rowerowej oraz pielęgniarka szkolna Bożena Raszka.
W klasyfikacji drużynowej klas IV-VIII szkół podstawowych I miejsce i  Puchar Burmistrza Miasta Łaziska G. zdobyła SP Nr 2 w składzie: Paulina Jastrzębska, Dominika Sacawa ,Szymon Zieliński,Miłosz Nowakowski . Kolejne miejsca zajęły drużyny: II miejsce -  SP Nr 1, III miejsce - SP Nr 5, IV miejsce SP Nr 6, V miejsce - SP Nr 3, VI miejsce - SP Nr 4. W kategorii klas gimnazjalnych I miejsce i Puchar Burmistrza Miasta Łaziska G. zdobyła drużyna G Nr 2 w składzie: Dawid Machul, Maciej Matyka, Kamil Słowiak, II miejsce G Nr1, III miejsce G Nr 3. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i drobne nagrody. 
Zwycięskie drużyny będą reprezentowały nasze miasto w powiatowym etapie Ogólnopolskiego Turnieju BRD. Życzymy powodzenia.                                      

                                                                                                                                                                                                                                    SP1