UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Informacja dotycząca cookies

Czym są ciasteczka (pliki cookies)?

Ciasteczko jest plikiem alfanumerycznym (tekstowym), który jest zapisywany na komputerze użytkownika podczas odwiedzin naszej witryny (lub aktualizowany - w przypadku odwiedzin ponownych/kolejnych).

W jaki sposób wykorzystujemy cookies w naszym serwisie?

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy żadnych informacji pozwalających na bezpośrednią identyfikację danych osobowych. Pliki cookies są wykorzystywane w naszym serwisie do celów statystycznych (dotyczących statystyk odwiedzin naszej witryny) oraz w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu i dostarczenia bardziej dopasowanych treści.

 
Czy mogę wyłączyć obsługę Cookies?

Tak, możesz to zrobić w każdej chwili poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki w zakresie obsługi Cookies.

 
Jak wyłaczyć obsługę ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach:

Google Chrome

Trzeba kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia > Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji „Prywatność” trzeba kliknąć przycisk Ustawienia treści. W sekcji „Pliki cookie” można zmienić następujące ustawienia plików cookie:

    - Usuwanie plików cookie
    - Domyślne blokowanie plików cookie
    - Domyślne zezwalanie na pliki cookie
    - Domyślne zachowywanie plików cookie i danych stron do zamknięcia przeglądarki
    - Określanie wyjątków dla plików cookie z konkretnych witryn lub domen

 
Internet Explorer

Z menu przeglądarki (prawy górny róg): Narzędzia > Opcje Internetowe > Prywatność, przycisk Witryny. Suwakiem ustawiamy poziom, zmianę zatwierdzamy przyciskiem OK.

 
Mozilla Firefox

Z menu przeglądarki: Narzędzia > Opcje > Prywatność. Uaktywnić pole Program Firefox: „będzie używał ustawień użytkownika”.
O ciasteczkach (cookies) decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Akceptuj ciasteczka.

 
Opera

Z menu przeglądarki: Narzędzie > Preferencje > Zaawansowane.
O ciasteczkach decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Ciasteczka.

 
Safari

W menu rozwijanym Safari trzeba wybrać Preferencje i kliknąć ikonę Bezpieczeństwo. Tu wybiera się poziom bezpieczeństwa w obszarze "Akceptuj pliki cookie”.


Wyłączenie lub blokada obsługi cookies może spowodować nieprawidłowe działanie naszej witryny. Jeśli Twoja przeglądarka akceptuje obsługę Cookies, oznacza to wyrażenie zgody na stosowanie cookies przez naszą witrynę.

Szkoła

XIII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Unii Europejskiej

Monika Dawidowska-Lupa

25.04.br. w naszej szkole odbył się XIII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Unii Europejskiej dla klas 1-3. Konkurs otworzył p. wicedyrektor Mariusza Respondek, który przywitał przybyłych gości oraz uczestników.

Organizatorzy omówili kolejne etapy konkursu  , następnie dwunastu  młodych Europejczyków przystąpiło do pracy. Każdy z nich posiadał ogromną wiedzę na temat ciekawostek Unii Europejskiej. Nad przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie: p. Ewa Loska, p. Michalina Stolarczyk oraz p. Alina Niechoj.  Po podliczeniu punktacji jury wyłoniło laureatów, którzy otrzymali nagrody rzeczowe, dyplomy oraz gadżety.

I miejsce -Oskar Rychlik z Szkoły Podstawowej nr 1 im. Księdza Prałata Konrada Szwedy w Łaziskach Górnych

II miejsce - Łukasz Grzegorzyca z Szkoły Podstawowej  nr 4 im. Franciszka Stuska w Orzeszu

III miejsce -Mateusz Górski z Szkoły Podstawowej nr 2 im. Piastów Śląskich w Łaziskach Górnych

Wyróżnienie- Kamila Bańka z Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi

Pozostali uczestnicy otrzymali upominki, gadżety oraz dyplomy. Tegoroczne nagrody oraz słodki poczęstunek został ufundowany przez Urząd Miasta Łaziska Górne, Radę Rodziców SP1 oraz firmę Lantis Motocykle. Serdecznie dziękujemy .

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorzy