UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Informacja dotycząca cookies

Czym są ciasteczka (pliki cookies)?

Ciasteczko jest plikiem alfanumerycznym (tekstowym), który jest zapisywany na komputerze użytkownika podczas odwiedzin naszej witryny (lub aktualizowany - w przypadku odwiedzin ponownych/kolejnych).

W jaki sposób wykorzystujemy cookies w naszym serwisie?

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy żadnych informacji pozwalających na bezpośrednią identyfikację danych osobowych. Pliki cookies są wykorzystywane w naszym serwisie do celów statystycznych (dotyczących statystyk odwiedzin naszej witryny) oraz w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu i dostarczenia bardziej dopasowanych treści.

 
Czy mogę wyłączyć obsługę Cookies?

Tak, możesz to zrobić w każdej chwili poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki w zakresie obsługi Cookies.

 
Jak wyłaczyć obsługę ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach:

Google Chrome

Trzeba kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia > Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji „Prywatność” trzeba kliknąć przycisk Ustawienia treści. W sekcji „Pliki cookie” można zmienić następujące ustawienia plików cookie:

    - Usuwanie plików cookie
    - Domyślne blokowanie plików cookie
    - Domyślne zezwalanie na pliki cookie
    - Domyślne zachowywanie plików cookie i danych stron do zamknięcia przeglądarki
    - Określanie wyjątków dla plików cookie z konkretnych witryn lub domen

 
Internet Explorer

Z menu przeglądarki (prawy górny róg): Narzędzia > Opcje Internetowe > Prywatność, przycisk Witryny. Suwakiem ustawiamy poziom, zmianę zatwierdzamy przyciskiem OK.

 
Mozilla Firefox

Z menu przeglądarki: Narzędzia > Opcje > Prywatność. Uaktywnić pole Program Firefox: „będzie używał ustawień użytkownika”.
O ciasteczkach (cookies) decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Akceptuj ciasteczka.

 
Opera

Z menu przeglądarki: Narzędzie > Preferencje > Zaawansowane.
O ciasteczkach decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Ciasteczka.

 
Safari

W menu rozwijanym Safari trzeba wybrać Preferencje i kliknąć ikonę Bezpieczeństwo. Tu wybiera się poziom bezpieczeństwa w obszarze "Akceptuj pliki cookie”.


Wyłączenie lub blokada obsługi cookies może spowodować nieprawidłowe działanie naszej witryny. Jeśli Twoja przeglądarka akceptuje obsługę Cookies, oznacza to wyrażenie zgody na stosowanie cookies przez naszą witrynę.

Szkoła

Konkurs ekologiczno- przyrodniczy

Anna Garczorz

04 grudnia  odbył się w naszej szkole  konkurs ekologiczno - przyrodniczy dla uczniów klas czwartych. Z każdej klasy zostały wyłonione czteroosobowe drużyny, które rywalizowały między sobą pod czujnym okiem jurry, w skład którego wchodzili: Pani Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska w Łaziskach Górnych – Iwona Gejdel, leśniczy leśnictwa Mokre, Pan Włodzimierz Krępa oraz nauczyciel biologii naszej szkoły Pani Jadwiga Milej.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań przyrodniczych i ekologicznych uczniów, pogłębianie wiedzy na ten temat, jak również rozbudzanie świadomości ekologicznej.
Konkurs miał charakter typowo praktyczny, dzieci miały do wykonania szereg ciekawych zadań w formie układanek, klasyfikacji obrazków, rozwiązywanie rebusów i krzyżówek. Wykorzystane zostały również gry online proponowane przez stronkę Taurona, takie jak „Prąd do pary”, „Lot nad krainą Tauronka” ( https://edukacja.bezpieczniki.tauron.pl/gry-i-zabawy) – polecamy zagrać wszystkim uczniom.
I miejsce zdobyła drużyna klasy 4d,
II miejsce – klasy 4c i 4f,
III miejsce – klasa 4e
GRATULUJEMY!


Organizator konkursu: Barbara Wróbel