UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Informacja dotycząca cookies

Czym są ciasteczka (pliki cookies)?

Ciasteczko jest plikiem alfanumerycznym (tekstowym), który jest zapisywany na komputerze użytkownika podczas odwiedzin naszej witryny (lub aktualizowany - w przypadku odwiedzin ponownych/kolejnych).

W jaki sposób wykorzystujemy cookies w naszym serwisie?

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy żadnych informacji pozwalających na bezpośrednią identyfikację danych osobowych. Pliki cookies są wykorzystywane w naszym serwisie do celów statystycznych (dotyczących statystyk odwiedzin naszej witryny) oraz w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu i dostarczenia bardziej dopasowanych treści.

 
Czy mogę wyłączyć obsługę Cookies?

Tak, możesz to zrobić w każdej chwili poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki w zakresie obsługi Cookies.

 
Jak wyłaczyć obsługę ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach:

Google Chrome

Trzeba kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia > Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji „Prywatność” trzeba kliknąć przycisk Ustawienia treści. W sekcji „Pliki cookie” można zmienić następujące ustawienia plików cookie:

    - Usuwanie plików cookie
    - Domyślne blokowanie plików cookie
    - Domyślne zezwalanie na pliki cookie
    - Domyślne zachowywanie plików cookie i danych stron do zamknięcia przeglądarki
    - Określanie wyjątków dla plików cookie z konkretnych witryn lub domen

 
Internet Explorer

Z menu przeglądarki (prawy górny róg): Narzędzia > Opcje Internetowe > Prywatność, przycisk Witryny. Suwakiem ustawiamy poziom, zmianę zatwierdzamy przyciskiem OK.

 
Mozilla Firefox

Z menu przeglądarki: Narzędzia > Opcje > Prywatność. Uaktywnić pole Program Firefox: „będzie używał ustawień użytkownika”.
O ciasteczkach (cookies) decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Akceptuj ciasteczka.

 
Opera

Z menu przeglądarki: Narzędzie > Preferencje > Zaawansowane.
O ciasteczkach decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Ciasteczka.

 
Safari

W menu rozwijanym Safari trzeba wybrać Preferencje i kliknąć ikonę Bezpieczeństwo. Tu wybiera się poziom bezpieczeństwa w obszarze "Akceptuj pliki cookie”.


Wyłączenie lub blokada obsługi cookies może spowodować nieprawidłowe działanie naszej witryny. Jeśli Twoja przeglądarka akceptuje obsługę Cookies, oznacza to wyrażenie zgody na stosowanie cookies przez naszą witrynę.

Szkoła

Sukcesy w hokeju

Monika Dawidowska-Lupa

W dniach 28.03-31.03. 2019 uczeń klasy VII d Arkadiusz Kopa wraz z drużyną Tyskich Lwów wywalczył I miejsce w grupie B w Międzynarodowym Turnieju Hokeja na Lodzie Rabbit  Cup, który odbywał się w Zurichu. W turnieju brały udział drużyny ze Szwajcarii, Austrii i Czech.W tym samym czasie uczeń klasy V d Kamil Kopa wraz z drużyną Tyskich Lwów brał udział w Międzynarodowym Turnieju Hokeja na Lodzie  w czeskim Frydku – Mistku.W turnieju brało udział 12 drużyn z Czech i Polski. Drużyna zajęła 9 miejsce.

Następnie w dnich 2-7.04.2019 uczeń klasy VII d Arkadiusz Kopa wraz z drużyną Tyskich Lwów wywalczył III miejsce w Mistrzostwach Polski Hokeja na Lodzie w kategorii Żak Starszy. Turniej odbywał się na lodowisku Jantor w Katowicach. Do finałowego turnieju zakwalifikowało się osiem najlepszych drużyn w Polsce.

W terminie od 12-14.04.2019 Kamil wraz z drużyną AHW Rebel Sport wziął udział w największym w Europie turnieju hokeja  dla dzieci Ryga Cup, który odbył się w stolicy Łotwy. W turnieju brały udział  32 drużyny m.in.  z Austrii, Czech, Francji, Finlandii, Słowacji,  Szwecji, Szwajcarii, Danii, Rosji, Litwy, Estonii, Łotwy, Norwegii. Drużyna Kamila zajęła XIII miejsce.

Gratulujemy i życzymy naszym uczniom kolejnych sukcesów!