Sukcesy w hokeju

Monika Dawidowska-Lupa

W dniach 28.03-31.03. 2019 uczeń klasy VII d Arkadiusz Kopa wraz z drużyną Tyskich Lwów wywalczył I miejsce w grupie B w Międzynarodowym Turnieju Hokeja na Lodzie Rabbit  Cup, który odbywał się w Zurichu. W turnieju brały udział drużyny ze Szwajcarii, Austrii i Czech.W tym samym czasie uczeń klasy V d Kamil Kopa wraz z drużyną Tyskich Lwów brał udział w Międzynarodowym Turnieju Hokeja na Lodzie  w czeskim Frydku – Mistku.W turnieju brało udział 12 drużyn z Czech i Polski. Drużyna zajęła 9 miejsce.

Następnie w dnich 2-7.04.2019 uczeń klasy VII d Arkadiusz Kopa wraz z drużyną Tyskich Lwów wywalczył III miejsce w Mistrzostwach Polski Hokeja na Lodzie w kategorii Żak Starszy. Turniej odbywał się na lodowisku Jantor w Katowicach. Do finałowego turnieju zakwalifikowało się osiem najlepszych drużyn w Polsce.

W terminie od 12-14.04.2019 Kamil wraz z drużyną AHW Rebel Sport wziął udział w największym w Europie turnieju hokeja  dla dzieci Ryga Cup, który odbył się w stolicy Łotwy. W turnieju brały udział  32 drużyny m.in.  z Austrii, Czech, Francji, Finlandii, Słowacji,  Szwecji, Szwajcarii, Danii, Rosji, Litwy, Estonii, Łotwy, Norwegii. Drużyna Kamila zajęła XIII miejsce.

Gratulujemy i życzymy naszym uczniom kolejnych sukcesów!

hok2.jpg hok4.jpg hok5.jpg

hok_1.jpg hok_3.jpg