UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Informacja dotycząca cookies

Czym są ciasteczka (pliki cookies)?

Ciasteczko jest plikiem alfanumerycznym (tekstowym), który jest zapisywany na komputerze użytkownika podczas odwiedzin naszej witryny (lub aktualizowany - w przypadku odwiedzin ponownych/kolejnych).

W jaki sposób wykorzystujemy cookies w naszym serwisie?

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy żadnych informacji pozwalających na bezpośrednią identyfikację danych osobowych. Pliki cookies są wykorzystywane w naszym serwisie do celów statystycznych (dotyczących statystyk odwiedzin naszej witryny) oraz w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu i dostarczenia bardziej dopasowanych treści.

 
Czy mogę wyłączyć obsługę Cookies?

Tak, możesz to zrobić w każdej chwili poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki w zakresie obsługi Cookies.

 
Jak wyłaczyć obsługę ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach:

Google Chrome

Trzeba kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia > Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji „Prywatność” trzeba kliknąć przycisk Ustawienia treści. W sekcji „Pliki cookie” można zmienić następujące ustawienia plików cookie:

    - Usuwanie plików cookie
    - Domyślne blokowanie plików cookie
    - Domyślne zezwalanie na pliki cookie
    - Domyślne zachowywanie plików cookie i danych stron do zamknięcia przeglądarki
    - Określanie wyjątków dla plików cookie z konkretnych witryn lub domen

 
Internet Explorer

Z menu przeglądarki (prawy górny róg): Narzędzia > Opcje Internetowe > Prywatność, przycisk Witryny. Suwakiem ustawiamy poziom, zmianę zatwierdzamy przyciskiem OK.

 
Mozilla Firefox

Z menu przeglądarki: Narzędzia > Opcje > Prywatność. Uaktywnić pole Program Firefox: „będzie używał ustawień użytkownika”.
O ciasteczkach (cookies) decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Akceptuj ciasteczka.

 
Opera

Z menu przeglądarki: Narzędzie > Preferencje > Zaawansowane.
O ciasteczkach decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Ciasteczka.

 
Safari

W menu rozwijanym Safari trzeba wybrać Preferencje i kliknąć ikonę Bezpieczeństwo. Tu wybiera się poziom bezpieczeństwa w obszarze "Akceptuj pliki cookie”.


Wyłączenie lub blokada obsługi cookies może spowodować nieprawidłowe działanie naszej witryny. Jeśli Twoja przeglądarka akceptuje obsługę Cookies, oznacza to wyrażenie zgody na stosowanie cookies przez naszą witrynę.

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/biblioteka/absolwenci.
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/biblioteka/absolwenci

Szkoła

Sportowe osiągnięcia naszych absolwentów

Anna Garczorz
Julia Duc przygodę z piłką ręczną rozpoczęła w 5 klasie szkoły podstawowej. Pierwszym klubem był MOSIR Polonia Łaziska Górne, zespół był prowadzony przez trenerkę Irynę Krawczyk i trenera Mariana Olszówkę. W 3 klasie gimnazjum Julia przeniosła sie na rok do MTS-u Żory. Obecnie Julia uczy się w XI Liceum Ogólnokształcącym Sportowym w Gliwicach w klasie sportowej o profilu piłki ręcznej. 
W sezonie 2015/2016 z Polonią Łaziska zdobyła Mistrzostwo Śląska w kategorii Młodziczek Młodszych. 
Julia brała również udział w XXXVI Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Lajkonika "Lajkonik Cup" , który odbył się w Krakowie w dniach 01-03.04.2016r tam wraz z koleżańkami zajęła 3 miejsce. 
Julia obecnie przygotowuje się do wyjazdu na międzynarodowy turniej do Disseldorfu wraz z  obecną drużyną SPR Sośnicą Gliwice.
 
Paweł Krawczyk swoją przygodę z piłką ręczną rozpoczął w II klasie szkoły podstawowej. Obecnie gra w zabrzańskim zespole SPR Pogoń 1945 Zabrze. Paweł Krawczyk pod koniec 2018 roku został powołany przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce na n/w cykl akcji szkoleniowych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych. Paweł Krawczyk wielokrotnie zostawał nagradzany tytułem MVP turniejów , które odbywały się w kraju i za granicą.
 
Michał Staniucha swoją przygodę z piłką nożną rozpoczynał w zespole Polonii Łaziska Górne, skąd przed sezonem 2014/15 przeniósł się do Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy. Po roku spędzonym w APN trafił do tyskiego klubu, gdzie do końca minionego sezonu występował na zasadzie wypożyczenia z czwartoligowca. Latem minionego roku już definitywnie stał się graczem Trójkolorowych. Michał  podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt z GKS Tychy. Młody i obiecujący napastnik związał się umową z tyskim klubem, która będzie obowiązywać przez najbliższe dwa i pół roku, a więc do 30 czerwca 2021 roku.
 Iwona Kopa
{gallery}biblioteka/absolwenci{/gallery}