×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/biblioteka/absolwenci.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/biblioteka/absolwenci

Szkoła

Sportowe osiągnięcia naszych absolwentów

Anna Garczorz
Julia Duc przygodę z piłką ręczną rozpoczęła w 5 klasie szkoły podstawowej. Pierwszym klubem był MOSIR Polonia Łaziska Górne, zespół był prowadzony przez trenerkę Irynę Krawczyk i trenera Mariana Olszówkę. W 3 klasie gimnazjum Julia przeniosła sie na rok do MTS-u Żory. Obecnie Julia uczy się w XI Liceum Ogólnokształcącym Sportowym w Gliwicach w klasie sportowej o profilu piłki ręcznej. 
W sezonie 2015/2016 z Polonią Łaziska zdobyła Mistrzostwo Śląska w kategorii Młodziczek Młodszych. 
Julia brała również udział w XXXVI Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Lajkonika "Lajkonik Cup" , który odbył się w Krakowie w dniach 01-03.04.2016r tam wraz z koleżańkami zajęła 3 miejsce. 
Julia obecnie przygotowuje się do wyjazdu na międzynarodowy turniej do Disseldorfu wraz z  obecną drużyną SPR Sośnicą Gliwice.
 
Paweł Krawczyk swoją przygodę z piłką ręczną rozpoczął w II klasie szkoły podstawowej. Obecnie gra w zabrzańskim zespole SPR Pogoń 1945 Zabrze. Paweł Krawczyk pod koniec 2018 roku został powołany przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce na n/w cykl akcji szkoleniowych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych. Paweł Krawczyk wielokrotnie zostawał nagradzany tytułem MVP turniejów , które odbywały się w kraju i za granicą.
 
Michał Staniucha swoją przygodę z piłką nożną rozpoczynał w zespole Polonii Łaziska Górne, skąd przed sezonem 2014/15 przeniósł się do Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy. Po roku spędzonym w APN trafił do tyskiego klubu, gdzie do końca minionego sezonu występował na zasadzie wypożyczenia z czwartoligowca. Latem minionego roku już definitywnie stał się graczem Trójkolorowych. Michał  podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt z GKS Tychy. Młody i obiecujący napastnik związał się umową z tyskim klubem, która będzie obowiązywać przez najbliższe dwa i pół roku, a więc do 30 czerwca 2021 roku.
 Iwona Kopa
{gallery}biblioteka/absolwenci{/gallery}