19 lutego 2019 na PGE Narodowy w Warszawie w ramach projektu Zimowy Narodowy odbył się VII Ogólnopolski Turniej "Mistrzowie Białego Orlika". Uczniowie naszej szkoły Arkadiusz i Kamil Kopa wraz z koleżankami i kolegami z mikołowskich  szkół zajęli II  miejsce   w gronie 21 zespołów z całej Polski.

Zawody polegały na rywalizacji pięcioosobowych drużyn w pokonaniu jak najszybciej testu sprawnościowego (tor przeszkód), zawierającego podstawowe elementy jazdy na łyżwach: jazda w przód, jazda po łuku, zatrzymanie, balans ciałem, utrzymanie równowagi. W tym roku najlepsi ponownie okazali się zawodnicy z Mińska Mazowieckiego, natomiast na najniższym stopniu podium uplasowała się drużyna z Bytomia. Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom osiągniętego wyniku!