Drużyna Energii to projekt, w którym gwiazdy sportu promują aktywność fizyczną, zarażając pasją najmłodszych.

Spośród 20 000 zgłoszeń jury wybrało 100 najbardziej kreatywnych. Wśród nich znalazła się prezentacja naszej szkoły.
Uczniowie z zakwalifikowanych szkół mają za zadanie wykonywać ćwiczenia przygotowane przez ambasadorów i rejestrować to na krótkich filmach. Im więcej przesłanych filmów, tym większa szansa na zwycięstwo w finale miesiąca, co oznacza wygranie przez szkołę wyjątkowej lekcji wychowania fizycznego i szansę na kolejne nagrody.
Najlepsza szkoła miesiąca wygra wizytę ambasadorów, a dodatkowo będzie miała szansę na nagrodę główną, czyli udział w wielkim finale, który odbędzie się w czerwcu na gdańskim Stadionie Energa. Trzy najlepsze ekipy zgarną też czeki na wyposażenie sali gimnastycznej w sprzęt sportowy, a najlepsza szkoła II edycji otrzyma dodatkowo puchar Drużyny Energii.
Gratulujemy i trzymamy kciuki.