11 marca w Mikołowie odbył się 64 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski-OKR. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w dwóch kategoriach wiekowych. Klasy młodsze: Dominik Hanarz z klasy 2a i Amelia Jarczyk z klasy 3a, klasy 4-6: Alicja Kusiak z klasy 4b, Milena Bartłomiejczak i Maria Kwiatkowska z klasy 5c.

W konkursie, na szczeblu powiatowym, uczniowie klas młodszych zaprezentowali swoje umiejętności recytując poezję dziecięcą, a w klasach 4-6 recytując poezję i prozę.
Uczeń klasy 2a Dominik Hanarz w swojej grupie zajął II miejsce.
W grupie starszej Maria Kwiatkowska zajęła miejsce III, a Alicja Kusiak zwyciężyła zajmując miejsce I. Alicja będzie reprezentować cały powiat w regionalnym etapie tego konkursu. Pod koniec marca zaprezentuje swój repertuar w Teatrze Korez w Katowicach.
Gratulujemy uczniom i ich opiekunom p.G Deńczyk, p. M. Włoch i p. E. Czembor. Alicji życzymy powodzenia w dalszym etapie konkursu.

Ewa Czembor