Już po raz czwarty, świetlica szkolna oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych przyłączyły się do ogólnopolskiej Akcji Fundacji „Mam Marzenie” – Dzień Pluszowego Misia.

Akcja miała na celu zbiórkę pluszaków, zabawek oraz materiałów plastycznych (kredki, bloki, bibuły itd.) dla dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych. Ze względów higienicznych nie mogły być to rzeczy używane.

Zebrane maskotki i artykuły plastyczne zostały dostarczone wolontariuszom Fundacji „Mam Marzenie” oraz przekazane dzieciom przebywającym na oddziałach onkologicznych śląskich szpitali.

Pragniemy serdecznie podziękować Uczniom i ich Rodzicom za tak duże zaangażowanie i udział w akcji!! Z roku na rok jest Was coraz więcej, o czym świadczy przeładowany pluszakami samochód :)