UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Informacja dotycząca cookies

Czym są ciasteczka (pliki cookies)?

Ciasteczko jest plikiem alfanumerycznym (tekstowym), który jest zapisywany na komputerze użytkownika podczas odwiedzin naszej witryny (lub aktualizowany - w przypadku odwiedzin ponownych/kolejnych).

W jaki sposób wykorzystujemy cookies w naszym serwisie?

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy żadnych informacji pozwalających na bezpośrednią identyfikację danych osobowych. Pliki cookies są wykorzystywane w naszym serwisie do celów statystycznych (dotyczących statystyk odwiedzin naszej witryny) oraz w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu i dostarczenia bardziej dopasowanych treści.

 
Czy mogę wyłączyć obsługę Cookies?

Tak, możesz to zrobić w każdej chwili poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki w zakresie obsługi Cookies.

 
Jak wyłaczyć obsługę ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach:

Google Chrome

Trzeba kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia > Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji „Prywatność” trzeba kliknąć przycisk Ustawienia treści. W sekcji „Pliki cookie” można zmienić następujące ustawienia plików cookie:

    - Usuwanie plików cookie
    - Domyślne blokowanie plików cookie
    - Domyślne zezwalanie na pliki cookie
    - Domyślne zachowywanie plików cookie i danych stron do zamknięcia przeglądarki
    - Określanie wyjątków dla plików cookie z konkretnych witryn lub domen

 
Internet Explorer

Z menu przeglądarki (prawy górny róg): Narzędzia > Opcje Internetowe > Prywatność, przycisk Witryny. Suwakiem ustawiamy poziom, zmianę zatwierdzamy przyciskiem OK.

 
Mozilla Firefox

Z menu przeglądarki: Narzędzia > Opcje > Prywatność. Uaktywnić pole Program Firefox: „będzie używał ustawień użytkownika”.
O ciasteczkach (cookies) decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Akceptuj ciasteczka.

 
Opera

Z menu przeglądarki: Narzędzie > Preferencje > Zaawansowane.
O ciasteczkach decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Ciasteczka.

 
Safari

W menu rozwijanym Safari trzeba wybrać Preferencje i kliknąć ikonę Bezpieczeństwo. Tu wybiera się poziom bezpieczeństwa w obszarze "Akceptuj pliki cookie”.


Wyłączenie lub blokada obsługi cookies może spowodować nieprawidłowe działanie naszej witryny. Jeśli Twoja przeglądarka akceptuje obsługę Cookies, oznacza to wyrażenie zgody na stosowanie cookies przez naszą witrynę.

Rok szkolny 2016/17

Powiatowy Konkurs Ekologiczno- Plastyczny ,, Jakie to zwierzę ?"

Monika Dawidowska-Lupa

7.11.2016 w Szkole Podstawowej Nr5 im. Powstańców Śląskich odbył się I Powiatowy Konkurs Ekologiczno- Plastyczny ,, Jakie to zwierzę?".

Do konkursu zgłosiło się siedem szkół powiatu mikołowskiego. Naszą szkołę reprezentował Bartosz Kołcz z kl. IV c. Był on najmłodszym uczestnikiem i zarazem jednym chłopakiem w konkursie. Konkurs był podzielony na dwa etapy tj. plastyczny, w którym losowano zwierzę, z którego należało ułożyć kolaż i dorysować resztę zwierzęcia oraz tło. Nasz Bartek namalował białego niedźwiedzia polarnego.Po wytężonej pracy Jury mogło podziwiać przepiękne prace. Na drugim etapie uczestnicy wyszukiwali informacji na temat namalowanego zwierzęcia tj. w atlasach, encyklopediach oraz Internecie. Po dwóch etapach każdy z uczestników prezentował zdobyte informacje w formie ciekawostek. Bartosz znakomicie poradził sobie na każdym z etapów, jednakże nie zajął miejsca na podium. Doświadczenia zdobyte podczas konkursu Bartek będzie mógł wykorzystać na innych tego typu konkursach. Serdeczne podziękowania dla p. Kołcz za zaangażowanie w przygotowaniach Bartka do konkursu.