UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Informacja dotycząca cookies

Czym są ciasteczka (pliki cookies)?

Ciasteczko jest plikiem alfanumerycznym (tekstowym), który jest zapisywany na komputerze użytkownika podczas odwiedzin naszej witryny (lub aktualizowany - w przypadku odwiedzin ponownych/kolejnych).

W jaki sposób wykorzystujemy cookies w naszym serwisie?

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy żadnych informacji pozwalających na bezpośrednią identyfikację danych osobowych. Pliki cookies są wykorzystywane w naszym serwisie do celów statystycznych (dotyczących statystyk odwiedzin naszej witryny) oraz w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu i dostarczenia bardziej dopasowanych treści.

 
Czy mogę wyłączyć obsługę Cookies?

Tak, możesz to zrobić w każdej chwili poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki w zakresie obsługi Cookies.

 
Jak wyłaczyć obsługę ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach:

Google Chrome

Trzeba kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia > Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji „Prywatność” trzeba kliknąć przycisk Ustawienia treści. W sekcji „Pliki cookie” można zmienić następujące ustawienia plików cookie:

    - Usuwanie plików cookie
    - Domyślne blokowanie plików cookie
    - Domyślne zezwalanie na pliki cookie
    - Domyślne zachowywanie plików cookie i danych stron do zamknięcia przeglądarki
    - Określanie wyjątków dla plików cookie z konkretnych witryn lub domen

 
Internet Explorer

Z menu przeglądarki (prawy górny róg): Narzędzia > Opcje Internetowe > Prywatność, przycisk Witryny. Suwakiem ustawiamy poziom, zmianę zatwierdzamy przyciskiem OK.

 
Mozilla Firefox

Z menu przeglądarki: Narzędzia > Opcje > Prywatność. Uaktywnić pole Program Firefox: „będzie używał ustawień użytkownika”.
O ciasteczkach (cookies) decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Akceptuj ciasteczka.

 
Opera

Z menu przeglądarki: Narzędzie > Preferencje > Zaawansowane.
O ciasteczkach decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Ciasteczka.

 
Safari

W menu rozwijanym Safari trzeba wybrać Preferencje i kliknąć ikonę Bezpieczeństwo. Tu wybiera się poziom bezpieczeństwa w obszarze "Akceptuj pliki cookie”.


Wyłączenie lub blokada obsługi cookies może spowodować nieprawidłowe działanie naszej witryny. Jeśli Twoja przeglądarka akceptuje obsługę Cookies, oznacza to wyrażenie zgody na stosowanie cookies przez naszą witrynę.

Rok szkolny 2016/17

Konkurs "Sala marzeń" rozstrzygnięty

Anna Garczorz

Pod koniec listopada 2016 roku rozstrzygnięto szkolny konkurs „Sala marzeń” na plakat lub makietę  wymarzonej klasopracowni. Chętni uczniowie klas IV-VI zostali poproszeni o wykonanie innowacyjnego projektu sali, którą się opiekują wraz ze swoim wychowawcą.

Projekt „sali marzeń” miał zawierać zarówno rozwiązania pozytywnie wpływające na proces nauki i nauczania, jak i uwzględniać poziom bezpieczeństwa przyszłych użytkowników pracowni i możliwości finansowe placówki.
Po obradach jury wyłoniło zwycięzców. Pierwsze miejsce otrzymała reprezentacja klasy IV b (Agata Gajda, Karol Mateja, Milena Pluta, Marek Rudy, Filip Witek) zdobywając 33 punkty. Na drugim miejscu uplasowała się reprezentantka klasy VI f (Karolina Kołacz) otrzymując za swoją pracę 28 punktów. Nagrodę wyróżnienia otrzymały reprezentacje klas IV b (Stanisław Kołacz, Norbert Myszor), IV c (Maja Gościńska, Julia Jedlińska, Bartosz Kołcz, Bartosz Mróz, Natalia Prawdziuk, Paulina Samagalska), VI a (Zuzanna Gizdoń, Zuzanna Niedziela), VI e (Oliwia Kałęka, Natalia Piernicka, Łukasz Strzelczyk), których projekty zostały ocenione na 27 punktów.
Organizatorzy konkursu dziękują wszystkim uczestnikom za udział.

Samorząd Szkolny