UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Informacja dotycząca cookies

Czym są ciasteczka (pliki cookies)?

Ciasteczko jest plikiem alfanumerycznym (tekstowym), który jest zapisywany na komputerze użytkownika podczas odwiedzin naszej witryny (lub aktualizowany - w przypadku odwiedzin ponownych/kolejnych).

W jaki sposób wykorzystujemy cookies w naszym serwisie?

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy żadnych informacji pozwalających na bezpośrednią identyfikację danych osobowych. Pliki cookies są wykorzystywane w naszym serwisie do celów statystycznych (dotyczących statystyk odwiedzin naszej witryny) oraz w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu i dostarczenia bardziej dopasowanych treści.

 
Czy mogę wyłączyć obsługę Cookies?

Tak, możesz to zrobić w każdej chwili poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki w zakresie obsługi Cookies.

 
Jak wyłaczyć obsługę ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach:

Google Chrome

Trzeba kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia > Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji „Prywatność” trzeba kliknąć przycisk Ustawienia treści. W sekcji „Pliki cookie” można zmienić następujące ustawienia plików cookie:

    - Usuwanie plików cookie
    - Domyślne blokowanie plików cookie
    - Domyślne zezwalanie na pliki cookie
    - Domyślne zachowywanie plików cookie i danych stron do zamknięcia przeglądarki
    - Określanie wyjątków dla plików cookie z konkretnych witryn lub domen

 
Internet Explorer

Z menu przeglądarki (prawy górny róg): Narzędzia > Opcje Internetowe > Prywatność, przycisk Witryny. Suwakiem ustawiamy poziom, zmianę zatwierdzamy przyciskiem OK.

 
Mozilla Firefox

Z menu przeglądarki: Narzędzia > Opcje > Prywatność. Uaktywnić pole Program Firefox: „będzie używał ustawień użytkownika”.
O ciasteczkach (cookies) decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Akceptuj ciasteczka.

 
Opera

Z menu przeglądarki: Narzędzie > Preferencje > Zaawansowane.
O ciasteczkach decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Ciasteczka.

 
Safari

W menu rozwijanym Safari trzeba wybrać Preferencje i kliknąć ikonę Bezpieczeństwo. Tu wybiera się poziom bezpieczeństwa w obszarze "Akceptuj pliki cookie”.


Wyłączenie lub blokada obsługi cookies może spowodować nieprawidłowe działanie naszej witryny. Jeśli Twoja przeglądarka akceptuje obsługę Cookies, oznacza to wyrażenie zgody na stosowanie cookies przez naszą witrynę.

Rok szkolny 2016/17

Sportowe podsumowanie 3 miesięcy roku szkolnego 2016/2017

Anna Garczorz
Tradycją już jest, że pierwsze zawody miejskie zawody sportowe rozgrywane są w piłce nożnej dziewcząt i chłopców. Już na początku października mogliśmy świętować pierwsze sukcesy ponieważ zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli I miejsce w mieście zapewniając sobie bezpośredni awans do finału powiatowego na wiosnę.
Kolejno braliśmy udział w rywalizacji w sztafetowych biegach przełajowych gdzie ogromny sukces odniosła reprezentacja dziewcząt zajmując II miejsce w rejonie pokonując między innymi szkołę sportową z Tychów. Skład reprezentacji dziewcząt: Alicja Żołneczko, Natalia Szydło, Zofia Dziduch, Magdalena Niziałek, Julia Chrobasik, Weronika Cenkier, Emilia Czechowska. 
Dalej kalendarz zawodów przyniósł nam rozgrywki mini siatkówki na szczeblu miejskim. Byliśmy organizatorami tego turnieju dziewczęta zajęły I miejsce i bezpośrednio awansowały do finały powiatowego. Chłopcy zajęli miejsce II i będą walczyć w zawodach barażowych o awans do finału. Skład reprezentacji dziewcząt: Alicja Żołneczko, Patrycja Borowiec, Natalia Szydło, Olga Moroń, Paulina Nieszporek, Kamila Kozok, Aleksandra Czechowska, Julia Nastula, Sonia Wąchała, Weronika Adamik, Martyna Banaszczyk.

Kolejne zawody to zawody na szczeblu powiatowym w badmintonie dziewcząt i chłopców. Po zaciętej walce między 13 szkołami dziewczęta uplasowały się na 5 miejscu chłopcy 7 w powiecie. W grudniu czekają nas zawody powiatowe z unihokeja chłopców, miejski turniej koszykówki. Gratulujemy występów naszym sportowcom i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji.