Rok szkolny 2016/17

Sportowe podsumowanie 3 miesięcy roku szkolnego 2016/2017

Anna Garczorz
Tradycją już jest, że pierwsze zawody miejskie zawody sportowe rozgrywane są w piłce nożnej dziewcząt i chłopców. Już na początku października mogliśmy świętować pierwsze sukcesy ponieważ zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli I miejsce w mieście zapewniając sobie bezpośredni awans do finału powiatowego na wiosnę.
Kolejno braliśmy udział w rywalizacji w sztafetowych biegach przełajowych gdzie ogromny sukces odniosła reprezentacja dziewcząt zajmując II miejsce w rejonie pokonując między innymi szkołę sportową z Tychów. Skład reprezentacji dziewcząt: Alicja Żołneczko, Natalia Szydło, Zofia Dziduch, Magdalena Niziałek, Julia Chrobasik, Weronika Cenkier, Emilia Czechowska. 
Dalej kalendarz zawodów przyniósł nam rozgrywki mini siatkówki na szczeblu miejskim. Byliśmy organizatorami tego turnieju dziewczęta zajęły I miejsce i bezpośrednio awansowały do finały powiatowego. Chłopcy zajęli miejsce II i będą walczyć w zawodach barażowych o awans do finału. Skład reprezentacji dziewcząt: Alicja Żołneczko, Patrycja Borowiec, Natalia Szydło, Olga Moroń, Paulina Nieszporek, Kamila Kozok, Aleksandra Czechowska, Julia Nastula, Sonia Wąchała, Weronika Adamik, Martyna Banaszczyk.

Kolejne zawody to zawody na szczeblu powiatowym w badmintonie dziewcząt i chłopców. Po zaciętej walce między 13 szkołami dziewczęta uplasowały się na 5 miejscu chłopcy 7 w powiecie. W grudniu czekają nas zawody powiatowe z unihokeja chłopców, miejski turniej koszykówki. Gratulujemy występów naszym sportowcom i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji.

18_.jpg 20161122_103240.jpg 20161122_103245.jpg

20161122_111134.jpg