UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Informacja dotycząca cookies

Czym są ciasteczka (pliki cookies)?

Ciasteczko jest plikiem alfanumerycznym (tekstowym), który jest zapisywany na komputerze użytkownika podczas odwiedzin naszej witryny (lub aktualizowany - w przypadku odwiedzin ponownych/kolejnych).

W jaki sposób wykorzystujemy cookies w naszym serwisie?

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy żadnych informacji pozwalających na bezpośrednią identyfikację danych osobowych. Pliki cookies są wykorzystywane w naszym serwisie do celów statystycznych (dotyczących statystyk odwiedzin naszej witryny) oraz w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu i dostarczenia bardziej dopasowanych treści.

 
Czy mogę wyłączyć obsługę Cookies?

Tak, możesz to zrobić w każdej chwili poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki w zakresie obsługi Cookies.

 
Jak wyłaczyć obsługę ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach:

Google Chrome

Trzeba kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia > Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji „Prywatność” trzeba kliknąć przycisk Ustawienia treści. W sekcji „Pliki cookie” można zmienić następujące ustawienia plików cookie:

    - Usuwanie plików cookie
    - Domyślne blokowanie plików cookie
    - Domyślne zezwalanie na pliki cookie
    - Domyślne zachowywanie plików cookie i danych stron do zamknięcia przeglądarki
    - Określanie wyjątków dla plików cookie z konkretnych witryn lub domen

 
Internet Explorer

Z menu przeglądarki (prawy górny róg): Narzędzia > Opcje Internetowe > Prywatność, przycisk Witryny. Suwakiem ustawiamy poziom, zmianę zatwierdzamy przyciskiem OK.

 
Mozilla Firefox

Z menu przeglądarki: Narzędzia > Opcje > Prywatność. Uaktywnić pole Program Firefox: „będzie używał ustawień użytkownika”.
O ciasteczkach (cookies) decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Akceptuj ciasteczka.

 
Opera

Z menu przeglądarki: Narzędzie > Preferencje > Zaawansowane.
O ciasteczkach decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Ciasteczka.

 
Safari

W menu rozwijanym Safari trzeba wybrać Preferencje i kliknąć ikonę Bezpieczeństwo. Tu wybiera się poziom bezpieczeństwa w obszarze "Akceptuj pliki cookie”.


Wyłączenie lub blokada obsługi cookies może spowodować nieprawidłowe działanie naszej witryny. Jeśli Twoja przeglądarka akceptuje obsługę Cookies, oznacza to wyrażenie zgody na stosowanie cookies przez naszą witrynę.

Rok szkolny 2016/17

Szkolne siatkarki na meczu Plus Ligi

Anna Garczorz
W sobotę 4.03 dziewczęta z klas 6c i 6d oraz kilka młodszych zawodniczek trenujących siatkówkę pod okiem pani Anny Paździorek w Miejskim Ośrodku Rekreacji i Sportu w Łaziskach Górnych pojechały w roli kibiców do Katowic oglądać mecz z udziałem czołowych zawodników Plus Ligi. W Katowicach Szopienicach spotkały się zespoły GKS Katowice i SKRA Bełchatów.  W akcji zaprezentowali się między innymi: zawodnicy mający doświadczenie w grze w reprezentacji Polski Mariusz Wlazły, Bartosz Kurek , Karol Kłos , Michał Winiarski, Artur Szalput. Gwiazdy światowej siatkówki między innymi: Srecko Lisiniac - środkowy czy rozgrywający Nicolas Uriarte.
Dziewczęta miały możliwość oglądania zawodników na "wyciągniecie ręki" z perspektywy parkietu. Mecz był bardzo zacięty i zakończył się wynikiem 3:2 dla SKRY Bełchatów. Dziewczęta miały możliwość zrobienia sobie zdjęć z zawodnikami oraz oczywiście zbierały autografy. Mimo, iż powrót był w późnych godzinach to w autokarze od emocji, aż huczało.
Anna Paździorek