UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Informacja dotycząca cookies

Czym są ciasteczka (pliki cookies)?

Ciasteczko jest plikiem alfanumerycznym (tekstowym), który jest zapisywany na komputerze użytkownika podczas odwiedzin naszej witryny (lub aktualizowany - w przypadku odwiedzin ponownych/kolejnych).

W jaki sposób wykorzystujemy cookies w naszym serwisie?

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy żadnych informacji pozwalających na bezpośrednią identyfikację danych osobowych. Pliki cookies są wykorzystywane w naszym serwisie do celów statystycznych (dotyczących statystyk odwiedzin naszej witryny) oraz w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu i dostarczenia bardziej dopasowanych treści.

 
Czy mogę wyłączyć obsługę Cookies?

Tak, możesz to zrobić w każdej chwili poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki w zakresie obsługi Cookies.

 
Jak wyłaczyć obsługę ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach:

Google Chrome

Trzeba kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia > Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji „Prywatność” trzeba kliknąć przycisk Ustawienia treści. W sekcji „Pliki cookie” można zmienić następujące ustawienia plików cookie:

    - Usuwanie plików cookie
    - Domyślne blokowanie plików cookie
    - Domyślne zezwalanie na pliki cookie
    - Domyślne zachowywanie plików cookie i danych stron do zamknięcia przeglądarki
    - Określanie wyjątków dla plików cookie z konkretnych witryn lub domen

 
Internet Explorer

Z menu przeglądarki (prawy górny róg): Narzędzia > Opcje Internetowe > Prywatność, przycisk Witryny. Suwakiem ustawiamy poziom, zmianę zatwierdzamy przyciskiem OK.

 
Mozilla Firefox

Z menu przeglądarki: Narzędzia > Opcje > Prywatność. Uaktywnić pole Program Firefox: „będzie używał ustawień użytkownika”.
O ciasteczkach (cookies) decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Akceptuj ciasteczka.

 
Opera

Z menu przeglądarki: Narzędzie > Preferencje > Zaawansowane.
O ciasteczkach decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Ciasteczka.

 
Safari

W menu rozwijanym Safari trzeba wybrać Preferencje i kliknąć ikonę Bezpieczeństwo. Tu wybiera się poziom bezpieczeństwa w obszarze "Akceptuj pliki cookie”.


Wyłączenie lub blokada obsługi cookies może spowodować nieprawidłowe działanie naszej witryny. Jeśli Twoja przeglądarka akceptuje obsługę Cookies, oznacza to wyrażenie zgody na stosowanie cookies przez naszą witrynę.

Rok szkolny 2016/17

Konkurs wiedzy pożarniczej

Anna Garczorz

Szkolny Konkurs Wiedzy Pożarniczej odbył się 27.03.2017r. i zakończył się sukcesem naszych uczniów. Czołowe miejsca zajęli uczniowie:

I miejsce - Adam Bartoszek z kl.6d

II miejsce - Robert Schulc z kl.4b

III miejsce - Marcin Wróbel z kl.6c

Zwycięzcy konkursu szkolnego zakwalifikowali się do etapu miejskiego, który odbył sie w bydynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Łaziskach Średnich w dniu 30.03.2017r. Komisja składająca się z mundurowych pracowników OSP i osób związanych z ochroną przeciwpożarową oceniała umiejętności uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. testy pisemna wypadły pozytywnie i do etapu powiatowego dostali się Robert Schulc i Marcin Wróbel. Robert zajął II miejsce a Marcin III miejsce. Uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe - śpiwory no i dyplomy. Etap powiatowy odbył się w dniu 7.04.2017r. w Gimnazjum nr 2w Orzeszu-Zawadzie. Jednak ten etap był bardzo trudny i naszym chłopakom nie udało sie przejść dalej. Mimo to jesteśmy z nich bardzo dumni bo wykazali się niemałą wiedzą nt. pożarnictwa i doszli tak daleko.

Michalina Stolarczyk