Uczennice klasy 4a Lena Gajda, Angelika Przechrzta, Wiktoria Rajfura pod okiem trenera Jerzego Rybija biorą udział w ogólnopolskim projekcie Kinder+Sport. Celem realizacji projektu jest promocja aktywnego stylu życia wśród najmłodszych, jak również samej siatkówki, jako dyscypliny, która uczy, bawi i wychowuje.

Finaliści rozgrywek Kinder + Sport Cup zostaną wyłonieni w ogólnopolskich, wieloetapowych eliminacjach. Do ścisłego finału awansują zwycięzcy finałów wojewódzkich oraz najlepsi w dwóch ogólnopolskich barażach.
Pierwszy turniej odbył się 1 lutego. Łaziskie drużyny wygrały 9 z 12 meczy.  W Walentynki odbył się kolejny turniej, w którym nasze zawodniczki zwyciężyły  w 10 z 12 rozegranych meczów. Kolejny turniej odbędzie się 6 marca w łaziskiej hali.

W turnieju biorą również udział uczennice klasy IV b Sonia Krubnik, Wiktoria Leśniak, Magda Raulinowska i Magdalena Walewander.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Iwona Kopa - wychowawca klasy 4a