Uczniom klasy 8e udzielił się radosny nastrój wraz z nadejściem wiosny. Wspólnie z wychowawcą  przygotowali klasowe imprezy, np. dzień żelka oraz zabawy na magicznym dywanie. Wszyscy chętnie angażowali się w szkolne akcje, jak „dzień bez plecaka”- uczennice zdobyły nawet nagrodę w konkursie na najlepsze nosidło.

25 marca ósmoklasiści udali się na Dzień Otwarty do Zespołu Szkół Energetycznych i Usługowych w Łaziskach Górnych. Uczniowie klasy VIIIe zapoznali się z ofertą placówki, zwiedzili pracownie i laboratoria specjalistyczne oraz uczestniczyli w ciekawych zajęciach.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia uczniowie klasy VIII e przygotowali upominki. Klasowy mikołaj i jego pomocnicy dokładnie sprawdzili kto był grzeczny, a kto nie!

Dzień Świętego Mikołaja uczniowie klasy VIII e przeżywali na wesoło. Podczas zajęć odwiedził ich Święty Mikołaj wraz ze swoją świtą i obdarował wszystkich grzecznych uczniów miłym upominkiem. Następnie uczniowie zostali poproszeni o ozdobienie świątecznych pierniczków.

28 października uczniowie klasy VIII e odwiedzili Miejsce Pamięci jakim jest Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau. Celem wycieczki edukacyjnej było budowanie świadomości patriotycznej, wskazanie niszczącej siły totalitaryzmu oraz uczczenie pamięci ofiar zbrodni nazistowskich i holocaustu.