Dziś Dzień Dziecka . Było mnóstwo atrakcji: plac zabaw, wyjście z klasą na lody i drobne upominki od naszych rodziców i od Rady Rodziców. Było gwarno i wesoło.

Kilka dni temu, 20 maja, z okazji Międzynarodowego Dnia Pszczoły klasę 2b odwiedzili mali goście. Gośćmi były pszczoły robotnice ze swoją matką-królową. Pszczoły na krótki czas opuściły swój ul i razem z panią Magdą Utnik odwiedziły dzieci.

25 04.2022r. klasa 2b gościła w Miejskiej Bibliotece Publicznej na spotkaniu nt „Podwodnego świata”. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się kim był Jacques Yves Cousteau, zobaczyły prezentację o tym francuskim podróżniku i badaczu mórz, obejrzały film o życiu w morskich głębinach oraz zagrożeniach i zanieczyszczeniach mórz i oceanów, których dokonuje człowiek.

27 kwietnia uczennica klasy 2 b Nikola Stolnicka wzięła udział w XVIII Powiatowym Konkursie Recytatorskim. Zaprezentował wiersz Natalii Usenko "Pobudka". Gratulujemy udanego występu.

W światecznej atmosferze i eleganckich strojach podzieliliśmy się tradycyjnym jajeczkiem oraz szukaliśmy prezentów od zajączka. Na pamiątkę zostawiamy zdjęcia.

Gratulacje dla naszego Olafa. Udział w dwóch konkursach zakończony sukcesami.

Kreatywność uczniów z klasy 2 b ma się znakomicie. W prima aprilis w naszej szkole obchodzony był dzień bez plecaka/ tornistra. Przynieśliśmy książki i zeszyty w "opakowaniach zastępczych".

Piewszy dzień wiosny powitał nas słońcem, błękitnym niebem, krokusami i stokrotkami.