W tym roku, po raz kolejny, chętnie przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej Akcji Fundacji „Mam Marzenie” – Dzień Pluszowego Misia.

Akcja miała na celu zbiórkę pluszaków, zabawek, gier oraz materiałów plastycznych (kredki, bloki, bibuły itd.) dla dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych. Ze względów higienicznych nie mogły być to rzeczy używane.
18 listopada zebrane maskotki i artykuły plastyczne zostały dostarczone wolontariuszom Fundacji „Mam Marzenie” w miejsce głównej zbiórki w Katowicach a następnie zostały przekazane dzieciom przebywającym na oddziałach onkologicznych śląskich szpitali.
Pragniemy serdecznie podziękować Uczniom i ich Rodzicom oraz całej Społeczności SP1 za tak duże zaangażowanie i udział w akcji.

Szkolny Klub Wolontariatu