W poniedziałek 21 listopada uczniowie klasy V b spotkali się na zabawie tanecznej połączonej z wieczorem magii. Przy akompaniamencie popularnych utworów każdy mógł pochwalić się swoimi tanecznymi umiejętnościami. Wśród przygotowanych atrakcji nie mogło zabraknąć przechodzenia pod tyczką, czyli tańca Limbo oraz popularnej zabawy rytmicznej z krzesłami.

W ramach obchodów Dnia Dziecka uczniowie klasy 4 b otrzymali nietypowy prezent- wyjście na bowling. Klasowy turniej stał się okazją do promowania nietypowego sportu, zaprezentowania własnych umiejętności oraz integracji w atmosferze zabawy i zdrowej rywalizacji.

4 maja uczniowie klasy IV b uczestniczyli w wycieczce do JuraParku w Krasiejowie. Dzieci poszerzyły swoje wiadomości o prehistorycznym świecie dinozaurów, uczestniczyły w zajęciach warsztatowych, podczas których miały za zadanie odkopać szczątki dinozaura oraz zwiedziły oceanarium 3D.

Po zimowym wypoczynku uczniowie klasy IV b wrócili z nową energią na szkolne zajęcia, gdzie czekały na nich nie tylko nowe wyzwania dydaktyczne, ale i również wiele atrakcji.

Z okazji obchodów Światowego Dnia Łamigłówki uczniowie klasy 4 b przygotowali niespodzianki w postaci laurki dla swoich klasowych kolegów. Kartki zawierały ciekawe pytania, miłe wierszyki i rysunki- niejeden uczeń próbował odgadnąć imię autora wylosowanej przez siebie kartki.

Uczniowie klasy IV b z wytęsknieniem wypatrywali odwiedzin Świętego Mikołaja. Dzieci przygotowały listy z prośbą o świąteczne upominki i szczęśliwie wszyscy zostali obdarowani przygotowanymi podarunkami. W oczekiwaniu na nadejście świąt odbyło się również klasowe zdobienie pierniczków. Na stolikach zagościły kolorowe i smakowite ciasteczka.