W dniu 09.03.2023r. uczniowie klas 6b i 5c uczestniczyli w wycieczce do Krakowa. Celem wycieczki było zapoznanie z historią, legendami oraz wybranymi zabytkami Krakowa, a tym samym kształcenie wrażliwości uczniów na potrzebę ochrony dziedzictwa kulturowego i narodowego.
Podczas wycieczki uczniowie mogli pobyć z sobą w innych, niż szkolne, okolicznościach, bardziej się poznać, zintegrować i pogłębić swoje przyjaźnie.

Na zajęciach kółka z matematyki w klasie 5c uczniowie zdolni rozwijają swoje zainteresowania matematyczne, a uczniowie słabsi, poprzez udział w grach i zabawach matematycznych wzmacniają wiarę we własne siły, możliwości i umiejętności.

10 czerwca 2022 roku klasa IV c udała się na wycieczkę do Pszczyny. Wycieczkę rozpoczęto od zwiedzania Zagrody Żubrów. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach przyrodniczych oraz oglądałi film, który w ciekawy i przystępny sposób zapoznał widzów z historią żubrów w Pszczynie.

Chętnie uczestniczymy w akcjach organizowanych na terenie szkoły i potrafimy udowodnić, że jesteśmy kreatywni!

Całą klasą byliśmy w nowo otwartej sali do zajęć dodatkowych w szkole, w której braliśmy udział w warsztatach podczas których poznaliśmy zasady korzystania z robotów oraz ich obsługę. Wiele mogliśmy się nauczyć a przy tym świetnie się bawiliśmy.

W poniedziałek 14 marca w progi naszej szkoły weszli nowi uczniowie z Ukrainy. Do klasy 4c dołączyła Anastasiia, dla której  koleżanki i koledzy przygotowali niespodziankę- każdy uczeń miał napisane swoje imię po Ukraińsku. Ponadto nasi uczniowie przygotowali dla niej słodkości i prezenty, które sprawiły jej radość. Bardzo ucieszyła nas obecność Anastasii i czekamy na kolejne spotkanie.