Uczennica klasy 3b Klaudia Noras, wraz z kilkoma innymi uczniami z klas I-III naszej szkoły,  wzięła udział w konkursie matematycznym Supermatematyk ogłoszonym przez Szkołę Podstawową nr 9  w Orzeszu -Zgoniu. Zadaniem konkursowym było stworzenie gry matematycznej.

Super Dziewczyny z klasy 3 b otrzymały od Super Chłopaków z klasy piękne prezenty z okazji Dnia Kobiet. Dziękujemy! Będziemy o Was pamiętać we wrześniu, w Dniu Chłopaka.

W Tłusty Czwartek pożegnaliśmy karnawał. Były konkursy wiedzowe, sportowe i zabawy ruchowe przy muzyce.

Uczennica naszej szkoły Klaudia Noras zdobyła III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym  pt: Tajemnice Różańca Świętego.
Celem konkursu było pogłębienie wiedzy o życiu Pana Jezusa i Jego Matki Maryi w Tajemnicach Różańca Świętego, oraz promowanie młodych talentów plastycznych.