Klasa 5a zrealizowała ostatnie zadanie w ramach międzyszkolnego projektu "Działamy z klasą", a polegało ono na wykonaniu " Kartek pozytywnych myśli”. Podzieliliśmy się tym, co w nas dobre: ciepłym słowem, mądrą myślą, uśmiechem…  Poćwiczyliśmy przy okazji umiejętność wyszukiwania informacji, redagowania tekstu i korzystania z poznanych programów komputerowych. Wykonanymi kartkami wymieniliśmy się z zaprzyjaźnioną klasą. 

W ramach projektu mieliśmy okazję dokonać autoprezentacji, przygotować prezentację i quiz na temat Łazisk, porozmawiać na temat zdrowego odżywiania i przygotować zdrowe kanapki, przeprowadzić zajęcia o Świętach Bożego Narodzenia po śląsku oraz utworzyć kartki pozytywnych myśli.  A wszystko to zrobiliśmy w warunkach stacjonarnych, a potem zdalnych we współpracy z naszą zaprzyjaźnioną klasą.

Bardzo cieszymy się z udziału w projekcie, bo dzięki temu jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia i umiejętności . Klasa 5a wraz z wychowawczynią Eweliną Myszor z całego serca dziękuje i pozdrawia klasę 5a ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Mikołowie.