Z okazji Światowego Dnia Życzliwości odbył się szkolny konkurs na kartkę z pozdrowieniami. Uczestnicy mieli za zadanie zaprojektować kartkę wraz z życzeniami. Każda z nadesłanych prac została wykonana z dużym sercem i zaangażowaniem. Życzenia zostały zadedykowane dla mam, babć i swoich bliskich. Spośród nadesłanych prac komisja wybrała te,które spełniły wszystkie kryteria konkursowe.

 

W klasyfikacji końcowej wyłoniono następujących uczniów:

Miejsce I- uczeń klasy VIa Robert Lukasek

Miejsce II- uczennica klasy IVb Karolina Grzybowska

Miejsce III- uczeń klasy VIc Paweł Wilk

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i serdecznie gratulujemy!

Niestety w kategorii klas I-III nie został rozstrzygnięty konkurs z powodu braku zgłoszeń. 

Wszystkich zwycięzców zapraszamy po odbiór nagród i dyplomów w dniu 10.12.br, które zostaną przekazane na portiernię szkoły.

Pamiętajmy wszyscy!

,,Życzliwość na co dzień, nie tylko od święta"