Każdy z nas lubi dzień swoich urodzin. Bardzo nam miło kiedy nasi bliscy, przyjaciele pamiętają o nas składając nam życzenia i wręczają prezenty. A czy my lubimy też robić prezenty? Myślimy, że tak jest to bardzo przyjemne, kiedy możemy podarować komuś prezent i sprawić wiele radości. Czy wiecie jak w dniu urodzin sprawić przyjemność drugiej osobie? To bardzo prosty sposób, np. można własnoręcznie wykonać kartkę urodzinową. Zapraszamy całą społeczność szkolną do udziału w akcji urodzinowej i charytatywnej dla Victora. Chłopiec choruje na autyzm, upośledzenie umysłowe, dysmorfię twarzy, niedobór Alfy 1 antytrypsyny oraz zespół Nijmegena. Victor nie rozwija się jak inne dzieci. W ciągu tygodnia uczęszcza na wiele terapii. Chłopczyk bardzo lubi dostawać listy, kartki urodzinowe oraz magnesy na lodówkę.

Rozpoczynamy AKCJĘ URODZINOWĄ dla Victora🎊🎉
11.12.br. Victora będzie obchodzić swoje 6 urodziny :)
Jak wiecie 6 lat to już poważny wiek 😉

Z tej okazji możemy wykonać dla Victora własnoręcznie zrobioną kartkę.

Gotową kartkę urodzinową przynosimy do szkoły i zostawiamy w dyżurce szkolnej do 3.12.br
Uczniowie, którzy wezmą udział w tej akcji otrzymają dodatkowe punkty do oceny z zachowania.

Serdecznie zapraszamy do akcji:

Monika Roterman, Monika Dawidowska Lupa